w

Skille Bel’Veth. Przeciek ujawnia prawdopodobne umiejętności nowej postaci do LoLa

Jak będzie działała nadchodząca do League of Legends bohaterka z Pustki?


Gracze LoLa od dłuższego czasu mogli czytać o kolejnej bohaterce, która będzie pochodziła z Pustki. Z czasem fani dowiadywali się coraz więcej, a teraz za sprawą przecieków można przyjrzeć się jej zestawowi umiejętności.

Postać od samego początku była zapowiadana jako ktoś, kto będzie kontrolował rój. Koncept ten świetnie pasuje do Pustki. Jak dokładnie prezentują się zdolności omawianej bohaterki?

Skillset Bel’Veth

Mimo że Riot oficjalnie nie poinformował jeszcze o zbliżającej się premierze bohaterki, co jakiś czas twórcy wspominali o niej w przeróżnych wpisach. Od premiery ostatniej postaci – Renaty Glasc – minęły już 3 miesiące, więc najwyższa pora, aby do LoLa wkrótce trafił kolejny champion. Wygląda na to, że premiera ma nastąpić już wkrótce, ponieważ w sieci pojawił się opis zestawu umiejętności nadchodzącej bohaterki.

Mimo że przecieki powiązane z League of Legends nie zawsze mogą być uznane za wiarygodne źródło informacji, warto w wielu przypadkach zwrócić uwagę na to, kto je upublicznia. Opis potencjalnego zestawu umiejętności Bel’Veth został opublikowany przez użytkownika o nicku ohm33333.

Nie traktujcie tego przecieku ze stuprocentową dokładnością, ponieważ jest to wczesny koncept. Ostateczne zdolności mogą się różnić, ale nie wydaje mi się, że będą dalekie od tego, co zostało teraz ujawnione.

Wspomniany użytkownik nie jest kimś, kto w przeszłości dzielił się już nieujawnionymi informacjami na temat nadchodzącej do LoLa zawartości, jednak na temat skillsetu wypowiedział się znany leaker – Big Bad Bear, co może świadczyć o jego autentyczności. Jak dokładnie wygląda opis skilli?

Passive – Death In Lavender

Przeciwnicy (bohaterowie, obozy wielkich potworów, epickie potwory, oblężenia i super stwory) po śmierci upuszczają obiekt. Bel’Veth może je zbierać, aby zwiększyć ilość stacków swojej biernej umiejętności, która tworzy rój. Zapewnia jej lifesteal przeciwko obozom w jungli. Jeśli bohaterka zaatakuje wieżę lub epickiego potwora, wysyła na niego swój rój, który ją leczy i zadaje obrażenia. Zużywa wszystkie stacki.

Q – Void Surge

Pasywnie: Bel’Veth ma strzałkę po przekątnych.

Aktywnie: Bel’Veth dashuje, zadając obrażenia i spowalniając wrogów. Nakłada zdolność pasywną, jeśli Endless Banquet było aktywowane. Gdy zada obrażenia bohaterowi/dużemu potworowi/epickiemu potworowi (w kierunku strzałki) dash może zostać użyty ponownie. Użycie przeciwko małym potworom/minionom w kierunku strzałki przywraca 40% czasu odnowienia Q.

W – Above and Below

Zdolność podobna do W Rek’Sai oraz Pyke’a.

Bel’veth na krótko schodzi pod ziemię (a właściwie wchodzi do morza, wody), zyskując prędkość ruchu i przechodząc przez ściany. Na końcu odkopuje się, zadając obrażenia i podrzucając wszystkich wrogów w okolicy. Podczas trwania superumiejętności Endless Banquet staje się nienamierzalna i daje krótkie ogłuszenie po powaleniu.

E – Royal Maelstrom

Bel’Veth zaczyna kierować wir, podczas którego nie może się poruszać i przyciąga do siebie wszystkich wrogów, zadając im obrażenia co sekundę. W tym czasie otrzymuje mniej obrażeń. Oddaje atakującym % wszystkich otrzymanych obrażeń (działanie podobne do Thornmaila). Podczas trwania superumiejętności Endless Banquet co sekundę zadaje % true damage, jej redukcja obrażeń jest większa, a na koniec może sprawić, że wir eksploduje.

Ultimate – Endless Banquet

Bel’Veth powraca do swojej prawdziwej formy na kilka sekund (jak R Aatroxa lub nowe R Swaina, czas trwania jest długi i może się wydłużyć podczas walki), wzmacniając wszystkie swoje umiejętności. Zyskuje HP, MR, pancerz i obrażenia.

Podczas przemiany bohaterka leczy się o % HP zależnie od ilości stacków na zdolności pasywnej. Używa wszystkich stacków, aby stworzyć rój, zadający obrażenia pobliskim bohaterom. Rój umiera po pewnym czasie, ale można go odnowić, zabijając bohaterów.

Ohm33333 pisze, że zestaw umiejętności może jeszcze ulec zmianom, jednak w stosunkowo podobnej formie powinien wkrótce oficjalnie zostać ujawniony społeczności. Ponadto bohaterka ma “już wkrótce” trafić do League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends