w

Skille Milio. Przecieki związane z umiejętnościami najnowszego supporta z LoLa

Leakerzy zdradzają, jak może wyglądać zestaw skilli najnowszego bohatera z League of Legends.


Jakiś czas temu ujawniono, że najnowszy support z LoLa będzie nazywał się Milio. Rioterzy przedstawili go jako młodego chłopca, który leczy innych za pomocą ognia. Wiadomo też, że Milio będzie pochodził z Ixtal, czyli regionu związanego m.in. z Qiyaną.

Do tej pory mówiło się głównie o tym, z czym będzie związana moc bohatera, jak będzie wyglądał lub co będzie nim kierowało. W końcu przyszedł czas na ujawnienie informacji o jego umiejętnościach.

Leakerzy opublikowali kilka ciekawostek na temat zestawu skilli najnowszego supporta. Co wiadomo na ten temat? Do jakiego championa można go porównać?

Milio – najnowszy support z LoLa

Big Bad Bear, znany w środowisku League of Legends leaker, ujawnił, że pojawiły się ciekawe informacje na temat zestawu umiejętności nadchodzącego do gry enchantera. Jak zawsze nie jest to nic potwierdzone w 100%, jednak youtuber zaznacza, że jego zdaniem opisy brzmią naprawdę prawdopodobnie.

Dwie spore strony zestawu umiejętności 

  • Milio ma dwie różne formy dla każdej umiejętności i jest w stanie wybrać interakcję swoją superumiejętnością.

Buffy i kontrola tłumu

  • Milio jest z jednej strony bardziej nastawiony na wzmacnianie sojuszników (prędkość i leczenie), a z drugiej na zadawanie obrażeń i kontrolę tłumu.

Ogień i ogniki

  • Podwójna forma jest widoczna przez jego VFX, w którym ma moce ognia lub „przyjaciół” ogników

Powiedziano również, że sporo graczy porówna nowego bohatera do Lulu, ale postaciami będzie grało się zupełnie inaczej.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends