w

Sklep za 5 poziom honoru znów zawiódł graczy LoLa. Riot nie dotrzymał słowa?

Sklep dla osób z 5 poziomem honoru ponownie zawiódł społeczność League of Legends?


System honoru w LoLu miał zachęcać graczy do dobrego zachowania i braku toksyczności. Riot od początku zapowiadał, że będzie to coś, co zaoferuje społeczności wiele nagród, w tym m.in. fragmentów kluczy, kapsuły czy nawet unikatowe skórki. Twórcy opowiadali o tym tak, jakby co roku miał pojawiać się nowy wyjątkowy skin tylko dla najbardziej honorowych graczy.

W praktyce wyglądało to jednak tak, że niewiele się zmieniało, a osoby, które odblokowały parę lat temu skórki do Warwicka i Twitcha mogły zadowolić się jedynie chromami, które według wielu nie należą do najpiękniejszych. Same skiny również nie są już szczególnie pożądane, ponieważ od ich premiery minęło wiele lat, więc przez ten czas wspomniani bohaterowie dostali dużo lepsze dodatki kosmetyczne.

Sklep za token 5 poziomu honoru znów powrócił i ponownie zawiódł społeczność LoLa. Co się w nim zmieniło?

Kolejne rozczarowanie graczy

Przez lata społeczność League of Legends niejednokrotnie poruszała temat sklepu za token 5 poziomu honoru. Proponowano wiele rozwiązań – rozbudowanie sklepu o dodatkową zawartość, taką jak odłamki skórek, emotki czy ikonki.

Niektórzy twierdzili, że tokeny powinny się odkładać, by po latach można było je wydać na coś droższego i bardziej interesującego.

Pomimo tego, że powstały dziesiątki pomysłów na przebudowę sklepu, Riot nic z tym nie zrobił i dalej oferuje starą zawartość, a więc skin do Warwicka, Twitcha oraz chromy.

Jeden z graczy napisał:

Aktualizacja sklepu z tokenem za 5 poziom honoru? Wydaje mi się, że poszło dość słabo. Sądzę, że powinniśmy być dobrze nagradzani i motywowani trochę bardziej za to, że jesteśmy przyjaznymi graczami League of Legends. Czytałem, że do końca sezonu miała być aktualizacja sklepu za token… Zachowajmy tokeny i miejmy nadzieję, że coś się zmieni. 

Inny z fanów LoLa wyśmiał tekst, który pojawia się po otwarciu sklepu za 5 poziom honoru. Na samej górze przeczytać można, że „co sezon będą dodawane nowe nagrody”.

Nowe nagrody będą dodawane w każdym sezonie.
Nowe nagrody.
NOWE. 

Oczywiście trzeba tutaj wspomnieć, że Riot nie siedział cały czas z założonymi rękami. W tym roku wydano nową skórkę do Malzahara, która trafiła do osób, które wbiły 5. poziom honoru w sezonie 2022. Nie zmienia to jednak faktu, że sklep za token nie został zaktualizowany, mimo że twórcy zapowiadali to wielokrotnie, a nawet w samym sklepie widać informację, że znajdują się tam „nagrody najwyższego poziomu”, które są aktualizowane w każdym sezonie.

Czy gracze LoLa czują się rozczarowani? Niestety tak. Większość z osób, które interesują się nagrodami ze sklepu za 5. poziom honoru, chciałaby mieć faktyczny wybór, a nie jedynie możliwość odblokowywania kolejnych chrom do przestarzałych skórek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends