Skórki Marvela mogą się pojawić w League of Legends? Team Liquid prezentuje swoje koszulki z Marvelem!

League of Legends

Reklama

Okazuje się, że jedna z drużyn esportowych nawiązała współpracę z Marvelem.

Reklama


Team Liquid dwa dni temu ogłosiło swoją współpracę z Marvelem. Amerykańska organizacja, posiadająca dywizje w takich grach, jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy Super Smash Bros właśnie pokazała swoje nowe koszulki.

Koszulki w stylu Avengers

Wczoraj zobaczyliśmy koszulki dla zawodników inspirowane uniwersum Avengers. Zarówno Disney, jak i Team Liquid zapowiadają, że to dopiero początek nowości.

Reklama

W tym wszystkim nie zabrakło oczywiście wspomnienia o League of Legends. Nie jest żadną tajemnicą, że Disney rozmawia z wieloma wydawcami gier w kwestiach współpracy.

Nie tak dawno w Fortnite odbyło się całe wydarzenie poświęcone Avengers. Pokazanie koszulek i uśmiech w stronę graczy League of Legends są przez niektórych w branży odbierane jako zapowiedź większego projektu.

League of Legends X Marvel?

Disney, który wchodzi na rynek z nowymi produktami, jak chociażby wielka platforma VOD na pewno będzie szukał potencjalnych partnerów w świecie gier. Z komunikatów wiemy, że celem mają być również gry MOBA (inne, niż Marvel Super Star). Nie wiadomo jednak nic o ewentualnych szczegółach.

League of Legends ma ogromną rzeszę fanów i króluje na rynku, jeżeli chodzi o gry typu MOBA, być może w przyszłości zobaczymy kooperację na poziomie wydawania skórek, inspirowanych uniwersami Disney?

Przypomnijmy, że sam Riot Games współpracuje już z Marvel Comics na poziomie wydawania komiksów.

Możliwe, że ta współpraca pójdzie jeszcze dalej. Wiemy, że Riot również chce być jak Marvel, o czym słyszeliśmy na początku 2019 roku.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej