w

Skórki, na które głosowali gracze LoLa, zostały dodane do programu Alior Bank: Bezcenne Chwile

Bank na bazie odpowiedzi udzielonych przez graczy dodał do swojego programu kilka skórek. Dzięki temu można je teraz spokojnie odbierać.


Jakiś czas temu pisaliśmy o akcji Alior Banku, który poprosił graczy League of Legends o pomoc. Wszyscy zapewne wiedzą, że Alior ma dla graczy specjalną ofertę, w ramach której można zdobywać punkty i wymieniać je później na skórki lub inne przedmioty powiązane z LoLem.

Bank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i postanowił zapytać ich, które skórki chcieliby widzieć w programie. Na bazie specjalnej ankiety wyłoniono pięć skinów, które już teraz są do odebrania za odpowiednią ilość punktów.

Co wygrało?

Gracze zagłosowali i szybko okazało się, że wszystkie inne skórki zdominowała przede wszystkim jedna. Większość chciała zobaczyć możliwość odebrania K/DA Akali. Bank posłuchał i skin faktycznie został dodany razem z czterema innymi.

Cztery pozostałe skórki:

  • Blood Moon Tryndamere,
  • Blood Moon Aatrox,
  • God Staff Jax,
  • Coven Camille.

Akcja zaczyna się naprawdę mocno rozrastać i jest o niej coraz głośniej. To pokazuje, że polska społeczność staje się ciekawym kierunkiem nawet dla banków. O koncie i wszystkim, co jest związane z akcją, można przeczytać tutaj – KLIK