w

Skórki w LoLu będą dostawać mniej poprawek? Po 7 latach odchodzi osoba odpowiedzialna za ich przeprowadzanie

Riot Games

Jedna z Rioterek pracująca nad skórkami opuszcza LoLa. A jest to niesamowicie istotna strata.


Nad skinami w League of Legends pracuje cała masa osób. Trudno więc powiedzieć, by odejście jednej z nich jakoś niesamowicie wpływało na cały proces. A jednak, może się tak zdarzyć w momencie, w którym odchodzi ktoś taki, jak Katey.

Dlaczego była tak istotnym ogniwem w Riocie? Była to właśnie ta osoba, do której zwracali się gracze w kwestii poprawek skinów. To jej Twitter był tym najbardziej pomocnym, to ona przez te ostatnie 7 lat zbierała feedback społeczności, chodząc po Reddicie, kiedyś forum.

Katey opuszcza Riot

Anglojęzyczni fani League of Legends aktualnie przeżywają odejście “Miss Katey Khaos”, jednej z głównych projektantek skinów, którą polubiła cała masa graczy. Jak opisują ją użytkownicy Reddita, kontakt z nią był bardzo łatwy. Rioterka odpowiadała na zdecydowaną większość zażaleń odnośnie skórek i to ona była odpowiedzialna za proces ich poprawy.

Raczej nie trzeba dłużej tłumaczyć, dlaczego jest to jedno z najgłośniejszych odejść ostatnich nie miesięcy, a nawet lat. W przyszły czwartek gracze stracą kogoś, kto poświęcał całe dnie na rozmowy z graczami i poprawki skinów. To właśnie z jej Twittera często gracze dowiadywali się o postępach prac, planach etc.

Wiele osób zastanawia się, jaki jest prawdziwy powód jej odejścia. Niektórzy sugerują, że jest to ogromna presja, szczególnie po ostatnim nieudanym evencie, gdzie większość winy została przypisana ekipie właśnie od skórek. Inni twierdzą, że dostała lepszą ofertę i chce dalej się rozwijać. Istnieje natomiast mała szansa, że poznamy prawdę, przynajmniej w najbliższym czasie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends