w

Skórki z LoR mają szansę pojawić się w LoLu? Masquerade Viego, Jhin, Bard, Ivern, Sona

Riot Games

Świetne skórki z LoR, które powinny znaleźć się w LoLu. Bohaterzy w przebraniach Gwen.


Fani moby zauważyli ciekawe powiązanie. Okazuje się, że nowe skórki do Legends of Runterra świetnie odnalazłyby się w świecie League of Legends. Za opublikowanie kilku splash artów odpowiedzialna jest po raz kolejny osoba znana z trafionych przecieków.

Skórki miałyby nosić nazwę “Masquerade” i taki dodatek kosmetyczny pasowałby do Jhina, Viego, Sony, Barda i Iverna. Pasują także do klimatu podstawowej Gwen.

Seria Masquerade

Riot Games nie jest już firmą zajmującą się tylko jedną produkcją – League of Legends. Na swoim koncie mają także Valorant z oddzielnym uniwersum i kilka produkcji bazujących ściśle na LoLu, jak Wild Rift, Teamfight Tactics i Legends of Runeterra. Do tej ostatniej pojawiło się kilka ciekawych grafik przedstawiających przebrane postacie z podpisem “Gwen Followers”.

Jak donosi osoba je publikująca, czyli znany leaker mający na swoim koncie wiele udanych i potwierdzonych przecieków, chciałby zobaczyć je w grze.

Przyjrzałem im się na spokojnie, spodobała mi się ta estetyka zwolenników Gwen, jest taka idealna. Wyobraź sobie, że stają się linią skórek, wyobraź sobie, jak fajne by to było.

Podał także postacie mogące pasować do osób przedstawionych na grafikach:

  • Masquerade Viego
  • Masquerade Bard
  • Masquerade Ivern
  • Masquerade Jhin
  • Masquerade Sona

Na ten moment nie wiadomo, czy zostaną one dodane do League of Legends. Szansa na to jest mała, ale nie zerowa. Twórcy wspominali już wcześniej, że niektóre z elementów karcianki mogą później trafić do moby. Graczom pozostaje czekać, a patrząc na komentarze, wielu z nich ma ogromną nadzieję, że faktycznie dotrą do Ligi.