w

Sneaky wcielił się w K/DA Ahri z okazji Święta Dziękczynienia

Riot Games/Twitter Sneaky

Profesjonalny zawodnik League of Legends, Zach „Sneaky” Scuderi zaszczycił nas kolejnym cosplayem w swoim wykonaniu.


O kreacjach Sneaky’ego było bardzo głośno. Tym razem postanowił pokazać się w stroju legendarnej lisiej wokalistki zespołu K/DA. Pomogła mu przy tym jego dziewczyna i wyszło im to genialnie.

Sneaky jako K/DA Ahri

Po Mistrzostwach Świata, ADC drużyny C9 miał sporo czasu na nowy projekt. Tym razem na swój celownik wziął wszystkim znaną Ahri z K/DA.

Dnia 28 listopada, przesłał na swojego Twittera sesję zdjęciową podpisaną prostym:

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia

Pomimo braku ogonów, zdecydował się dokleić je w programie graficznym i wyszło mu to bardzo dobrze! Pamiętajmy, że 9 ogonów jest bardzo trudne do zrobienia i nie można mu się dziwić, że postanowił z nich zrezygnować.

Ostateczny efekt jest niesamowity, co zawdzięcza swojej dziewczynie Esther Lynn, która sama przebiera się i towarzyszy mu w cosplayach.

ZOBACZ – Riot odpowiada, kiedy można się spodziewać męskiego zespołu z LoLa

Sneaky dodatkowo weźmie udział w turnieju All-Star, który odbędzie się już 5 grudnia w Las Vega. Pojedzie tam wraz z nim Bang, jego partner od wspólnego cosplayu Xayah z roku wcześniejszego.

Nie wiadomo jednak, czy w tym roku duet znów coś przygotuje. Sneaky jednak poprosił swoich fanów o pomysły na cosplay, który zrealizuje na koniec roku, więc jest nadzieja.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends