w

Splash Art Bewitching Elise wprowadził graczy w błąd. Społeczność postanowiła to naprawić zmieniając skina

Jeden z fanów postanowił zmodyfikować zbliżającego się skin do Elise tak, by lepiej pasował do splash arta.


Okazuje się, że ostatni przeciek, że splash artami haloweenowych skórek nieco zmylił graczy (zobacz: Przeciek skinów na event Harrowing 2020 w League of Legends. Koreański oddział za szybko je ujawnił). Chodzi o grafikę Elise, która dość dosłownie pokazuje „dyniowego pająka”.

Dyniowe Pająki w najnowszej skórce Elise

Po ujawnieniu modelu i umiejętności bohaterki zauważono, że po wspomnianym motywie nie ma ani śladu, co niekoniecznie spodobało się części jej fanów. Wielu twierdzi, że taki pomysł na pająki był naprawdę świetny, dlatego jeden z fanów postanowił „naprawić” skina i stworzyć fanowską wersję, gdzie towarzysze Elise zmieniają się w dynie. Jak wyszło?

Splash art Bewitching Elise, czyli halloweenowej skórki do bohaterki, prezentuje się następująco:

Gracz o nicku claudinhodometal napisał:

Ok, zauważyłem, jak niektórzy ludzie rozmawiali o tym, że pająki Bewitching Elise NIE są dyniami. Byłem trochę zaskoczony, kiedy to zobaczyłem, ponieważ pokazano taki koncept na jej splash arcie, a ten pojawia się tylko przy recallu.

Rozumiem, dlaczego nie zrobili tego w ten sposób, ale przerobiłem skórkę tak, byście mogli zobaczyć, jakby wyglądała, gdyby pająki faktycznie był dyniami. Mam nadzieję, że wam się spodoba!

ZOBACZ – Prezentacja 9 nowych skórek i splashy do Aatroxa, Kha’zixa, Sivir, Twisted Fate, Karmy, Amumu, Fizza, Kassadina i Elise

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends