w

Star Guardian Kai’Sa – wyciekł wygląd nadchodzącego, legendarnego skina do LoLa. Wszystko, co wiadomo

Riot Games

Przeciek legendarnej skórki do Kai’Sy z League of Legends.


Kilka dni temu w internecie znalazła się informacja dotycząca nadchodzącego ogromnego wydarzenia w Lidze. Ma być to event Star Guardian, a wraz z nim pojawić mają się przynajmniej trzy nowe skiny:

  • Star Guardian Caitlyn,
  • Star Guardian Akali,
  • Star Guardian Kai’Sa.

Jak się okazuje, ta ostatnia postać może otrzymać legendarną zawartość za 1820 RP. Jakby tego było mało, wyciekł również jej wygląd.

Star Guardian Kai’Sa

W ostatnim czasie Riot ma poważny problem z wyciekiem informacji. Do internetu przedostaje się cała masa przecieków, które po kilku tygodniach okazują się prawdziwe. Było tak między innymi z najnowszą postacią Renatą, skórkami za 600 zł (twórcy wycofali się z tego pomysłu) oraz Ashen Knight Pyke. Oczywiście lista leaków jest zdecydowanie dłuższa.

Niedawno do sieci trafił także opis nowego wydarzenia Star Guardian. Ma ono być przeogromne i trafić na oficjalne serwery w aktualizacji 12.12 lub 12.13. Wraz z przeciekiem pojawić mają się trzy skiny w tej tematyce. Teraz zaufany leaker pokazał, jak ma wyglądać legendarna skórka do Kai’Sy. Oto jak się prezentuje jej wczesna i nieco zbugowana wersja:

Jak możemy zauważyć, ponownie ma pojawić się motyw żaby, a całość przypomina Star Guardian Lux. Na ten moment nie wiadomo, z kiedy pochodzi nagranie i w jaki sposób trafiło w ręce leakera. Natomiast, jak wiadomo, na oficjalne serwera Star Guardian Caitlyn, Akali oraz właśnie Kai’Sa ma zostać dodana 23 czerwca lub 13 lipca.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends