w

Świetny i rozbudowany koncept Dark Star Senny, skin z miejsca mógłby trafić do LoLa

Jeden z fanów opublikował swój pomysł na skórkę do Senny – Dark Star. Autor postarał się jak najlepiej rozbudować swój projekt.


Kosmiczne motywy w League of Legends to teraz gorący temat (przez wydarzenie Galaktyki czy skórki Lux, które wywołały poruszenie wśród społeczności). Dlatego część fanów gry uznała, że jest to idealny czas na stworzenie własnych skórek Dark Star. Jedną z nich jest Dark Star Senna.

Dark Star Senna – jak mogłaby wyglądać?

Twórcą pomysłu jest 24-letni chiński artysta 任鹤逸晴空. Swój projekt zaprezentował ledwo kilka dni temu, bo w prima aprilis, ale cały koncept zdecydowanie nie jest 1-kwietniowym żartem.

Autor zatroszczył się o stworzenie szczegółowego wyglądu broni, modelu bohaterki w grze, kilku chrom oraz wyglądu jej umiejętności. Całość robi ogromne wrażenie i widać ogrom włożonej pracy, by fanowska skórka prezentowała się jak najlepiej.

Senna do tej pory ma dwie skórki, w tym jedna z nich to prestiżowa edycja. Mimo że bohaterka pojawiła się w League of Legends stosunkowo niedawno (listopad 2019), to jej najwięksi fani na pewno ucieszyliby się z nowego skina w klimatach Mrocznej Gwiazdy.

ZOBACZ – Remake z jednym głosem? Dlaczego gracze chcieliby zmian w głosowaniu

ZOBACZ – Gracze LoLa pocisnęli Riot za pomysł ze zwiększaniem kar za dodgowanie. Pokazują, dlaczego to nie ma sensu

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends