w ,

Star Guardian Xayah – cosplay, który zachwyca

Cosplay jasnej wersji Star Guardian Xayah? Kinpatsu świetnie zrealizowała ten pomysł.

Reklama


Czarodziejka Gwiazd Xayah to dla wielu przykład świetnie wykonanej skórki. Jak się okazuje, jest też idealnym materiałem dla cosplayerów. Stroje mrocznej Xayah bywały dziesiątki razy. Czas na jasną odsłonę.

Kinpatsu jako Star Guardian Xayah

Kinpatsu znów pokazała, że podchodzi do swojego hobby niesamowicie profesjonalnie. Cosplayerka z Republiki Południowej Afryki jest jedną z niesamowicie znanych na całym świecie (nie bez powodu Riot wyróżnił ją z okazji 10-lecia swojej gry).

Tym razem wzięła się za stworzenie Star Guardian Xayah. Część graczy zapewne pamięta, że gdy wyszły najnowsze skórki Star Guardian (Xayah, Rakan, Zoe, Neeko), to spora część fanów prosiła twórców o wydanie jasnej wersji Xayah i Rakana. Ta wersja zyskała tak wielu zwolenników, że do dziś powstają z nią przeróżne fanarty czy cosplaye. Strój Kinpatsu jest jednym z nich.

Kinpatsu od początku pokazywała swoim fanom, jak tworzy wspomniany strój. Na jej mediach społecznościowych można było zobaczyć zdjęcia peruki, sukienki czy innych elementów przebrania. Autorka przywiązuje uwagę do najmniejszych elementów, tworząc wszystko od zera (jest też autorką poradników, np. jak wykonać realistyczne zwierzęce uszy czy ogony. O jednym poradniku cosplayowym pisaliśmy jakiś czas temu: Kinpatsu opublikowała poradnik do cosplayu Arcade Riven).

Jak wyglądały przygotowania do cosplayu?

ZOBACZ – Poznaliśmy splash art prestiżowej True Damage Senny

Efekt końcowy:

Jak wyszło? Trzeba przyznać, że cosplay prezentuje się bardzo dobrze. Dla porównania – wygląd jasnej wersji bohaterki w grze (widać go przy recallu):

Fanowski splash art Light Star Guardian Xayah autorstwa Ezra LIU
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cosplay