w ,

Streamerka LoLa rozpłakała się ze strachu przez trzęsienie ziemi w trakcie gry

pleasuremodellol

Sytuacja na świecie jest obecnie niesamowicie napięta. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby do tego wszystkiego doszły regularne trzęsienia ziemi.


Wszyscy pochłonięci jesteśmy jednym zagrożeniem, natomiast na świecie występuje ich zdecydowanie więcej. Stosunkowo mała streamerka o nicku pleasuremodellol musiała się zmierzyć z trzęsieniem ziemi, które wywołało u niej ogromne emocje.

I trudno się dziwić. Gracie sobie spokojnie w League of Legends, by po chwili łapać monitor, by na pewno nie spadł z biurka. Jak to wyglądało?

Trzęsienie ziemi podczas gry w LoLa

Podczas jednej z gier, w pewnym momencie ekran streamerki zaczął się trząść. Ta od razu zaczęła powtarzać, że to trzęsienie ziemi.

Streamerka po chwili zrozumiała, co się wydarzyło i po prostu się rozpłakała. Widać, że było to dla niej mocne przeżycie. Potem pokazywała, jak bardzo trzęsą jej się ręce.

Podczas, gdy niektórzy idą AFK, by otworzyć drzwi, inni zmagają się z trzęsieniem ziemi. Warto o tym pamiętać, zanim zaczniemy kogoś wyzywać od AFK. Choć oczywiście, w większości sytuacji będzie chodziło o otworzenie drzwi, czy wzięcie obiadu, to jednak niekiedy dzieją się rzeczy zupełnie niezależnie od graczy.