w

Podwójny EXP w League of Legends na czas przymusowego pobytu w domu?

Społeczność League of Legends wpada na coraz więcej pomysłów, jak można urozmaicić grę, by ludzie lepiej znosili przymusowy pobyt w domach.


Więcej atrakcji to większa chęć do grania, a w obecnej sytuacji na świecie zainteresowanie grami i spędzaniem czasu w domu jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jednak to nie twórcy proponują coraz to więcej urozmaiceń, lecz gracz. Co wymyślili tym razem?

Podwójny EXP z okazji przymusowych „ferii”

Gracze wymyślają co tylko się da, aby urozmaicić sobie przymusowe przebywanie w domu. Dla wielu osób gry to najlepszy sposób na nudę, choć pojawiają się głosy, że w League of Legends jest mało atrakcji i granie ciągle tego samego może zbrzydnąć.

Zaczęto proponować urozmaicenia, takie jak np. dodatkowe tryby gry (np. przywrócenie Wyniesienia, Króla Poro, URFa), jednak nie jest to takie proste, jak się wydaje, a nie fakt tego, że część Rioterów jest również w domu, wcale niczego nie ułatwia (zobacz: Gracze chcieliby większej ilości trybów podczas wolnego w szkole. Dlaczego to nie takie proste?).

Ciekawym wydawał się też fanowski projekt przywrócenia starego LoLa, o którym pisaliśmy tutaj – Gracze LoLa znowu będą mogli zagrać w starą wersję gry, o ile Riot nie pokrzyżuje planów – jednak ze względu na politykę Riotu i prawa autorskie gracze prędko czegoś takiego nie zobaczą.

Skoro nie będzie starego LoLa, przywrócenia starych map ani trybów rotacyjnych, to rzucono pomysłem, by na czas przymusowych „ferii” w League of Legends pojawił się podwójny EXP. Jeden z graczy napisał:

Blizzard niedawno ogłosił, że wprowadza podwójny EXP w World of Warcraft ze względu na ostatnie wydarzenia na świecie. Pomyślałem, że byłoby fajnie, gdybyśmy mogli zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia w League of Legends.

ZOBACZ – Riot zbyt mocno skupia się na TFT zapominając o zwykłym LoLu?

Według niektórych podwójny EXP byłby fajnym urozmaiceniem i choć na pewno nie zachęciłby wszystkich, to znalazłyby się osoby, które z tego powodu grałyby znacznie więcej.

Wprowadzenie tego typu bonusów też niosłoby za sobą mniej ryzyka błędów czy komplikacji (tak jak w przypadku wprowadzenia bez przetestowania kilku trybów).

Póki co nie wiadomo, co myślą o tym Rioterzy i czy taki lub podobny pomysł zostanie wprowadzony. Twórcy podkreślali, że na razie nie myślą o żadnych dodatkowych trybach czy urozmaiceniach, ponieważ ich priorytetem jest stabilność serwerów, które mają problemy przez ogromną ilość graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends