w ,

Subskrypcje na Twitchu przez ponad rok za 4 zł/miesiąc, skiny do LoLa i innych gier. Promocja na Prime

Twitch.tv / Amazon Prime

Suby przez rok za 4 zł za miesiąc? Wydaje się to niemożliwe, a jednak tak się dzieje. Ciekawa promocja na Twitch, z której warto skorzystać.


Jeżeli oglądacie ulubionych streamerów na Twitchu, to zapewne posiadacie u nich subskrypcję, która odnawia się co miesiąc. Kosztuje ona około 19 złotych, ale jest sposób, aby zmienić tę cenę na 4 zł za miesiąc przez 13 miesięcy, a dodatkowo zdobyć wiele innych ciekawych dodatków.

Mowa tutaj między innymi o innych korzyściach z konta prime, czyli darmowe dostawy na Amazonie, wiele ciekawych filmów do obejrzenia, darmowe dodatki kosmetyczne do gier i sub na Twitchu.

Promocja na suba

Aktualnie na Amazon trwa promocja na roczną subskrypcję Prime. Dodatkowo, oprócz tego, otrzymamy jeden miesiąc za darmo. Jakie korzyści z tego mamy? Według oficjalnego opisu:

Prime oferuje Ci darmową i szybką dostawę milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej kwoty zamówienia, do domu, Paczkomatu i punktów odbioru. Ciesz się również najlepszą rozrywką – setki filmów i seriali, darmowe gry PC, materiały in-game i darmową comiesięczną subskrypcją kanału Twitch. Prime to również dostęp do najlepszych okazji w tym corocznego wydarzenia Prime Day.

Dostępny jest on w cenie 49 zł za rok + jeden miesiąc darmowy lub 10 zł miesięcznie. Jeżeli wybierzemy pierwszy pakiet, co miesiąc będziemy mogli subskrybować jednego twórcę za darmo. Dodatkowo w tej cenie otrzymamy skórki do Valorant, League of Legends i wielu innych gier.

Co należy zrobić, aby aktywować promocję? Wystarczy wejść na stronę gaming.amazon.com i postępować według instrukcji. Następnie na stronie amazon.pl zmieniamy plan z okresu próbnego z comiesięczną aktywacją na rok. Płatność zostanie pobrana za 30 dni od aktywacji.

Teraz możemy cieszyć się subami u twórców i comiesięcznymi darmowymi skinami w grach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends