w

Świetne połączenie superumiejętności w LoLu, które zaowocowało podwójną likwidacją „To jedyne do czego nadaje się Ryze”

Dwie superumiejętności, których combo jest naprawdę silne.

Reklama

W League of Legends jest ponad 150 bohaterów, wielu z nich ma ciekawe umiejętności, które tworzą naprawdę silne połączenia. Jednym takim combo jest superumiejętność Ryze oraz Nunu tworząca razem potężny przenośny wybuch.

W związku aktualnym stanem Ryze, który w ostatnim czasie jest bardzo słaby, niektórzy śmieją się, że obecnie nadaje się tylko i wyłącznie do tego. Jak wyglądała ta akcja?

Nunu i Ryze

Kilka lat temu gracze LoLa odkryli, że superumiejętność Ryze, która teleportuje zarówno miniony, jak i wrogów świetnie działa z Nunu i Willumpem. Wystarczy, że przyjaciel Yeti stanie w strefie teleportacji i zacznie castować swojego ulta. Wtedy po przeniesieniu ten od razu wybucha i zadaje potężne obrażenia niespodziewającym się wrogom.

Video

Pomimo tego, że było o tym głośno i sztuczkę zna naprawdę wielu graczy, to jak możemy zauważyć na klipie użytkownika Reddita o nicku terrythetiger2, udało im się zaskoczyć Tristanę i Twisted Fate. Yuumi jednak przeczuła, co się może stać z jej sojusznikami i zaczęła uciekać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends