w

Świetne wykorzystanie prowokacji Samiry z LoL do zlikwidowania przeciwników

Reklama

Prowokacji Samiry wykorzystana do zlikwidowania wrogów.

Reklama

Samira, to najnowsza bohaterka League of Legends, której nie trzeba raczej przedstawiać. Cieszy się niechlubną sławą i jest najczęściej banowaną postacią w League of Legends.

Tym razem jedna ze streamerek postanowiła wykorzystać zadającą obrażenia drwinę i z łatwością pokonała wrogów.

 Świetne zagranie Samiry

Każdy nowy bohater wzbudza sporą ilość kontrowersji, Samira natomiast przewyższyła poprzedników i bije istne rekordy. Na ten moment jest jedną z najbardziej znienawidzonych championów, a jej współczynnik banowania wynosi, aż 70%. Wszystko to za sprawą toksycznych umiejętności, które irytują graczy.

Duże zainteresowanie i zdziwienie fanów wywołała również jedna z jej interakcji. Taunt kosztuje 1 sztukę złota, którą bohaterka „strzela” w przeciwnika, tym samym oddając mu ją i zadając 1 punkt obrażeń. Dodatkowo „umiejętność” ma wpływ również na pasywkę, potrzebną do odpalenia superumiejętności po zdobyciu Ski.

Łączenie niepowtarzających się umiejętności (i ataków podstawowych) podnosi klasę stylu Samiry o jedną literę, poczynając od poziomu E, a kończąc na S. Każda klasa daje jej premię do prędkości ruchu.

Główna koordynatorka do spraw szkoleń drużyny Cloud9, wykorzystała ją jednak w bardzo spektakularny sposób podczas swojej transmisji na żywo. Z pomocą drwiny sprowokowała wrogą Kai’Sę do zgarnięcia darmowego złota i po jej trafieniu, wbiła pierwszą ocenę, otrzymując tym samym prędkość ruchu potrzebną do szybkiego podejścia. Przy pomocy Pantheona, duo szybko uporało się z przeciwnikami.

Video

Pokazuje to, że interakcje również mogą mieć swoje zastosowanie w grze i wpływają też na rozgrywkę. Gracze uważają również, że wcale nie zdziwią się, jeżeli Riot po zobaczeniu tej akcji, usunie przyznawanie ocen za trafionego taunta.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends