w

Świetny koncept skórki do League of Legends – jak mogłaby wyglądać Ruined Ahri?

Jeden z graczy stworzył ciekawy projekt skina do Ahri, który mógłby trafić do League of Legends.


Wraz z wydaniem jednego z najnowszych bohaterów League of Legends – Viego, do gry trafiła nowa seria skórek, która jest bezpośrednio związana z tym championem oraz cinematikiem, w którym pojawili się m.in. Senna i Lucian. Chodzi o motyw zrujnowania, które dotknęło niektórych bohaterów, przez co ci zmienili się w charakterystyczny sposób.

Po wydaniu wspomnianej serii wielu graczu uznało, że świetnym pomysłem byłoby przerobienie innych postaci z LoLa na ich zrujnowane wersje. Niektóre projekty były naprawdę niesamowite i widać było, że autorzy poświęcili im dużo czasu. Niedawno pojawił się nowy koncept tego typu. Tym razem padło na Ahri. Jak wyszło?

Pomysł na skórkę – Ruined Ahri

Autorką konceptu jest Anastasia Mardumova, artystka z Rosji. Dziewczyna ma na swoim koncie różne projekty, w tym takie związane z League of Legends czy Dotą 2. W przeszłości brała również udział w konkursie organizowanym przez Riot.

W jej wersji skórki Zrujnowana Ahri ma charakterystyczne dla tej serii kolory. Autorka przedstawiła ją w dwóch wersjach – z ciemnymi włosami oraz takimi, które są szaro-białe.

Na oddzielnych grafikach widać również to, jak mogłyby wyglądać umiejętności bohaterki.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends