w

Świetny koncept skórki z League of Legends. Jak mógłby wyglądać Psyops Kayn?

Jeden z fanów stworzył rozbudowany projekt nowego skina do Kayna. Jak wyszło?


Kayn to bohater, który pojawił się w League of Legends 12 lipca 2017 roku. Szybko zdobył wielu fanów, którzy pokochali zestaw jego umiejętności, w dużej mierze dlatego, że mógł zmieniać formę podczas gry.

Niestety tego typu mechanika sprawia, że tworzenie nowych skórek może być nieco problematyczne. Zanim wyszły najnowsze skiny do tego bohatera (Nightbringer i jego wersja prestiżowa) fani musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ Riot nie wydawał nic od 2018 roku.

Fani pokazali, że Kayn mógłby dostać różne interesujące skórki. Jedną z nich jest Psyops Kayn, który powstał na początku tego roku. Jak się prezentuje? Czy Riot powinien dodać takiego skina do gry?

Pomysł na skórkę – Kayn z Psychoperacji

Autorem fanowskiego konceptu skina do Kayna jest Alsie Lau, artysta z Kanady. Zapewne część fanów LoLa kojarzy to nazwisko, ponieważ w przeszłości pojawiły się artykułu o innych projektach tego twórcy (np. Świetny pomysł na skórkę do League of Legends. Jak mogłaby wyglądać Faebound Irelia?).

Na początku 2022 roku w mediach społecznościowych twórcy pojawił się naprawdę dopracowany splash art Psyops Kayna. Na pierwszy rzut oka można było go pomylić z oficjalnymi grafikami, ponieważ obrazek prezentuje bardzo wysoki poziom.

Pomysł na nową skórkę dla Kayna spodobał się komentującym, którzy prosili o rozbudowanie konceptu. Minęło trochę czasu i dziś gracze mogą zobaczyć kolejne grafiki, tym razem przedstawiające bohatera w grze.

Jak wyglądają jego formy? Trzeba przyznać, że skórka robi wrażenie.

Splash art:

Model w grze:

Skórka prezentuje się naprawdę dobrze i zapewne niejeden fan Kayna zakupiłby ją już w dzień premiery.