w

Szansa na taki opening w LoLu wynosiła 0,0001%, a jednak się udało. Jedna z najdziwniejszych sytuacji

Jak wyglądała jedna z najdziwniejszych sytuacji, które miały miejsce w warsztacie Hextech?


Moment dodania do League of Legends warsztatu Hextech był dla gry bardzo istotny. Umożliwił on wprowadzenie w późniejszym czasie elementów takich jak przepustki, misje z nagrodami i wiele więcej.

W LoLu po raz pierwszy znalazły się loot boxy, a gracze dostali możliwość zdobywania skórek bez wydawania żadnych pieniędzy. Samo otwieranie z racji losowości wiąże się również ze sporymi emocjami i wyjątkowymi sytuacjami.

Opening z szansą 0,0001%

Gracz CarrotInPot podzielił się na portalu Reddit sytuacją, w której otwierając jedną zwyczajną skrzynkę Hextech, w kolejnych ciągle znajdywał ich więcej.

Video

ZOBACZ – Pepsi wypuszcza limitowaną edycję z KD/A z LoLa. Jak wyglądają postacie na puszkach?

Szansa na znalezienie kolejnej skrzynki wynosi 10% i pojedyncze trafienie nie byłoby niczym wyjątkowym. CarrotInPot jednak znalazł ją aż 4 razy z rzędu, na co szansa wynosiła zaledwie 0,0001%.

Dla porównania, przy otwarciu każdej skrzynki, gracze mają 0,04% na trafienie w niej mitycznej skórki. Mimo że większość graczy raczej preferowałaby znaleźć podobnego skina w jednej ze swoich skrzynek, to co przytrafiło się wspomnianemu wyżej graczowi, wymaga znacznie więcej szczęścia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends