w

Sztuczka w sklepie LoLa, której nie znają nawet weterani. Szybkie wybieranie przedmiotów do zrobienia

Riot Games

Wiele osób nie wie, że w grze da się szybko zmieniać przedmioty w sklepie.


Każdy lubi ciekawostki. Szczególnie takie, które są w stanie ułatwić rozgrywkę. Tym razem na jedną z nich natrafił mało znany streamer, a klip szybko stał się bardzo popularny.

Dowiedział się na nim, że może używać klawiszy podczas posiedzenia w sklepie, aby ułatwić sobie budowanie przedmiotu. W komentarzach okazało się, że to mechanika, której nie zna praktycznie nikt.

Szybki swap przedmiotów

W League of Legends jest wiele przedmiotów, które można lub nawet trzeba używać przy pomocy klawiatury. Jest to między innymi Klepsydra Zhonyi czy też Redemption. Te klawiszejednak  nie muszą wywoływać aktywnego efektu, a mogą pomóc graczom na przykład w wyborze itemu, który chcą składać. Odkrył to streamer, którego śledzi… 18 osób. Klip pojawił się na Reddicie i szybko “mówiący ciekawostkę pieseł” stał się viralem.

Źródło: twitch.tv/skgyorugo

Do jego użycia nie potrzeba niesamowitych umiejętności. Wystarczy, że w sklepie zacznie się klikać klawisze odpowiedzialne za użycie danego itemu. Jak widać, prosty trick, a niektórzy pomimo ogromnego stażu wciąż go nie znali.

Kiedy został dodany do gry? Trafił na oficjalne serwery w aktualizacji 11.6, czyli 7 marca 2021 roku. Oznacza to, że w Lidze jest już ponad półtora roku, a nieczytający patch notes mogli go przegapić.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends