w

Szykuje się kolejna zaskakująca zmiana ról w G2 Esports. Zawodnicy LoLa znowu zaskoczą przeciwników

Luka ‘Perkz’ Perkovic ponownie zamieni się rolami z Rasmusem ‘Capsem’ Wintherem.


Kiedy Caps przeniósł się do G2 Esports przed wiosennym splitem 2019, w którym Perkz zmienił swoją rolę na ADC, aby zrobić miejsce nowemu sojusznikowi, wielu miało wątpliwości co do nowego składu zespołu.

Caps i Perkz szybko rozwali te wątpliwości, prowadząc zespół do niemalże bezbłędnego roku, wygrywając zarówno rozgrywkie regionalne, jak i MSI 2019, przegrywając tylko swoje pierwsze bo5 podczas finałów Worlds.

Zmiany w drużynie

G2 Esports nie było zadowolone ze swojej porażki i przed kolejnym splitem w 2020 roku Perkz i Caps zamienili się rolami, aby zaoferować zespołowi jeszcze większą elastyczność w drafcie. Mimo pokonania Fnatic z wynikiem 3-0 w wiosennym finale LEC, na lato zapowiadana jest ponowna zmiana zawodników.

ZOBACZ – Galio z League of Legends powinien zwiększać swój rozmiar wraz z ilością AP?

Caps spotkał się z mocną krytyką za swój pierwszy split jako ADC wiosną 2020 r., Po kilku chwiejnych występach w sezonie regularnym wielu fanów uwierzyło, że support G2 Mikyx lepiej współdziała z Perkzem.​

Wychodzi na to, że G2 zgadza się ze swoimi fanami w Europie, ponieważ Perkz zasugerował powrót na dolną aleję, a wpis GrabbZa potwierdził zamianę ról graczy.

Byliśmy naprawdę blisko wysłania Wundera na ADC, ale zdecydowaliśmy pozostać przy składzie z 2019 na czas letniego splitu i worldsów.

Posiadanie w zespole dwóch najlepszych zawodników mida i adc naprawdę może przysporzyć bóle głowy.

Wydaje się, że nie ma już żadnych wątpliwości. Pytanie, jak kolejna zmiana wpłynie na G2 Esports i czy gracze będą w stanie szybko wrócić do swojego starego ustawienia. Fani są naprawdę mocno podekscytowani, że wszystko „wraca do normy”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends