w

Ta figurka Irelii kosztuje ponad 1000 dolarów. Dlaczego jest tak wyjątkowa?

Pojawiła się kolejna statuetka z League of Legends. Tym razem jest to Irelia w skórce Divine Sword.


Wśród fanów League of Legends jest wielu kolekcjonerów, którzy uwielbiają kupować kolejne gadżety związane ze swoją ulubioną grą. Często na hobby wydają grube pieniądze, a można się spodziewać, że oryginalne statuetki nie będą tanie.

Tym razem ujawniono figurkę, która wyróżnią się na tle innych. Dodatkowo warta jest aż 1000 dolarów, a więc kolekcjonerzy mają niemały orzech do zgryzienia.

Kolekcjonerska Divine Sword Irelia

Wydawcą widowiskowej figurki jest Infinity Studio, firma utworzona w 2015 roku w Szanghaju. Na jej oficjalnym fanpage’u pojawił się post:

Z radością przedstawiamy najnowszą statuetkę Divine Sword Irelii 1/4 i ogłaszamy naszą oficjalną współpracę z League of Legends i Riot Games.

Jak widać – jest to kolejna współpraca z LoLem, których w ostatnim czasie ogłoszono naprawdę dużo.

Wracając do figurki – odwzorowana Irelia jest naprawdę wyjątkowa. Zgodnie z opisem całość mierzy aż 63 centymetry, dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, a jej nakład to 800 sztuk. Nic więc dziwnego, że cena jest naprawdę wysoka. Zakupić ją można m.in. na stronie bigbadtoystore.com, gdzie kosztuje 1 049,99 $ (około 4 045 złotych).

ZOBACZ – Nikt nie grał nim przez 2 lata. Przez jedno combo jest jedną z najpopularniejszych postaci w LoLu

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends