Tak mogły wyglądać K/DA Evelynn i SG Zoe. Grafik Riotu ujawnia swoje koncepty

League of Legends

Reklama

Jeden z grafików Riot Games ujawnił wczesne koncepty znanych skórek.

Reklama


Znany grafik Riotu – Zeronis – ujawnił swoje stare prace. Przedstawił jak mogłyby wyglądać K/DA Evelynn i Star Guardian Zoe.

Inna wersja K/DA Evelynn i Star Guardian Zoe

Zeronis to znany grafik Riot Games. Rozgłos przyniosła mu głownie praca nad serią Star Guardian, później także nad K/DA. Fani Czarodziejek Gwiazd na pewno kojarzą jego rysunki, szczególnie, że stworzył również okładkę do albumu związanego z tą serią.

Star Guardian Album Cover
K/DA – Official Concept Art

ZOBACZ – Yuumi pojawiająca się w losowych miejscach na mapie? Niebezpieczny błąd

Reklama

Autor tworzył wiele innych konceptów i współpracował przy projektowaniu znanych skórek, np. Elementalist Lux, Arcade Miss Fortune, Blood Moon Elise czy Dragon Sorceress Zyra.

Jego koncepty Star Guardian Ahri stały się powszechnie znane w internecie. Na tyle, że doczekały się fanartów, a nawet cosplayów.

Star Guardian Ahri – concept art
Star Guardian Ahri – concept art

ZOBACZ – Zwiastun nowego bohatera pojawił się na PBE?

Autor postanowił podzielić się również innymi konceptami, które opublikował na swoim Twitterze. Poza obrazkiem, wstawił także filmik, przedstawiające jak krok po kroku powstawał jego rysunek.

To była grafika przygotowana dla nowego teamu Star Guardians, przy którym pracowałem w Riot Games. Ledwo mogłem przyczynić się do niesamowitego efektu końcowego. Projekt zrobiłem bardzo szybko, zanim przeniosłem się do innego zespołu grafików.

Star Guardian Zoe – official concept art

Grafik poza swoją wersją Star Guardian Zoe podzielił się również wczesną pracą nad K/DA Evelynn.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej