w

Tak wygląda odświeżona Janna w LoR. Powinna mieć rework w League of Legends?

Riot ujawnił nowy wygląd Janny, która dołączyła do karcianki Legends of Runeterra. Jest lepszy niż w LoLu?


O tym, że Janna z League of Legends na PC powinna dostać aktualizacje graficzną, mówiło się już jakiś czas temu, przy okazji wydania tej bohaterki do Wild Rift. W mobilnej wersji gry postać ma zmieniony strój i odświeżone tekstury, co znacznie poprawia jej wygląd.

Od jakiegoś czasu z przecieków było wiadomo, że Janna dołączy też do Legends of Runeterra, czyli karcianki od Riot Games. Tam często championi są przerabiani mniej lub bardziej, by dostosować ich do szaty graficznej tytułu lub po prostu nieco odświeżyć. Bywa też tak, że podstawowy wygląd bohatera w LoR to tak naprawdę skórka z LoLa – przykładem może być Vayne, która na stałe przyjęła ubiór ze skina Sentinel.

Jak to jest w przypadku Janny? Czy jej nowy strój lepiej pasuje? Co na to gracze?

Janna w Legends of Runeterra

Na oficjalnym koncie LoR pojawiła się zapowiedź kart Janny z krótką ich prezentacją. Widać jej splash art, na którym bohaterka ma zupełnie odmieniony strój – w niczym nie przypomina tego znanego z Summoner’s Rift.

Video

Odświeżona wersja bohaterki została natychmiastowo skomentowana przez społeczność:

Ta „prawdziwa” forma jest tym, czego oczekuję od bóstwa wiatru.

Może to być nawet lepsze od glow-upu Nidalee w LoR. Mam obsesję na punkcie jej drugiego poziomu!! Ona jest prawdziwą ptasią boginią. 

Kocham to! Zróbcie z tego designu canon!

LoR znowu to robi. Zaprezentowano kolejny niesamowity projekt bardzo starego championa. 

Poza licznymi zachwytami, pojawiły się także komentarze z lekkim zwątpieniem, czy kierunek, który obrał Riot, jest właściwy.

Uwielbiam to, że jest teraz bardziej w stylu dziewczyn z Shurimy, to tak dobrze pasuje, ale Janna jest znana z bycia delikatną i eteryczną, dawanie jej tak niskiego, wymagającego głosu nie odnosi się do jej charakteru i lore 🙁 Naprawdę mam nadzieję, że to nie jest jej nowe VO. 

Warto przypomnieć, że podobne reakcje wywołała prezentacja Nidalee, która w LoR wygląda zupełnie inaczej niż na Summoner’s Rift w League of Legends. Wtedy też wiele osób twierdziło, że odmieniony design jest po prostu świetny. Byli też i tacy, którzy obawiali się, że karcianka za mocno przerabia stare postacie i te nieco tracą swoją dawną osobowość.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends