w

Tak wygląda Warwick z League of Legends, gdy jest w swoim żywiole

Reklama

Jeden z graczy podzielił się filmikiem, na którym widać Warwicka, który poczuł żądzę krwi.


Niektóre sytuacje na Summoner’s Rift mogą nieźle zaskoczyć. Najbardziej cieszą momenty, gdy jest się praktycznie skazanym na śmierć, ale jakimś cudem wychodzi się z tego cało, a jeszcze przy okazji zgarnia się killa.

Niektóre postacie są stworzone do ryzykownych zagrań, ponieważ radzą sobie bardzo dobrze w momencie, gdy ich zdrowie spada poniżej pewnego poziomu. Tego typu bohaterów lepiej nie ignorować, szczególnie jeśli kierują nimi ich OTP.

Tak skończyła się walka z Warwickiem, który w teorii powinien szybko paść, ponieważ zaatakowało go trzech przeciwników.

Warwick, gdy wpadnie w szał

Reklama

Użytkownik Reddita o pseudonimie Pretty-Extreme1855 pochwalił się filmikiem, na którym widać „strefę komfortu” Warwicka. Jak łatwo się domyślić, chodzi o fakt, że bohater ten rozpędza się wraz z utratą zdrowia.

Szybkie przypomnienie dla tych, którzy nie pamiętają lub nie wiedzą, jak działa pasywka Warwicka:

Wieczny Głód

Podstawowe ataki Warwicka zadają dodatkowe obrażenia magiczne równe 10 – 44. Kiedy Warwick ma mniej niż połowę zdrowia, zostaje uleczony o wartość dodatkowych obrażeń. Jeżeli ma poniżej 25% zdrowia, leczenie zostanie zwiększone trzykrotnie.

Autor filmiku pokazał, że nie można ignorować wspomnianego championa i łudzić się, że dobicie go będzie prostym zadaniem. To właśnie przy końcówce HP bohater jest najbardziej niebezpieczny.

Video

Można stwierdzić, że przeciwnicy najprawdopodobniej nie spodziewali się takiego obrotu spraw. W walce, która wydawała się łatwa, zginęły 3 osoby, a Warwick, jak nie zamierzał zginąć, tak wyszedł ze wszystkiego ze szwanku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends