w

Teamfight Tactics: Patch 11.15 – Opis zmian

Szczegóły zmiany w patchu 11.15 Teamfight Tactics.


Witamy w Zaraniu Ery Herosów!

No dobra, herosi! Mam nadzieję, że jesteście rannymi ptaszkami, gdyż nadchodzi świt i mamy dla was mnóstwo nowych cech, bohaterów oraz mechanik, w które trzeba się zagłębić! Złapcie więc swój ulubiony przedmiot światła, bo najwyższa pora na pozbycie się Czarnej Mgły, abyśmy mogli rozpocząć zupełnie nową przygodę! W Zaraniu Ery Herosów znajdziecie mnóstwo rzeczy do odkrycia – chociażby nagrody, które możecie otrzymać dzięki Przepustce i Przepustce+ Osądu II, mnóstwo nowych mechanik oraz nowych bohaterów i cechy. Tyle się napisaliśmy, a wy naczytaliście (w tym to jesteście nieźli) i mimo to wciąż mamy dla was więcej! Poniższy opis patcha przedstawia szczegóły na jego temat – zaczynając od przedmiotów kosmetycznych i nowości, a kończąc na zmianach i rzeczach, które wracają do gry.

Ruszajmy!

Oto krótka ściągawka przedstawiająca bohaterów dostępnych w Zaraniu Ery Herosów! To dzieło sztuki zostało sporządzone przez naszego wspaniałego przyjaciela zwanego Artystą!

Artysta stworzył również ściągawkę z nowymi przedmiotami światła, które są silniejszymi wersjami zwykłych przedmiotów. Porozmawiamy o nich później. Dzięki, Artysto!

Małe Legendy: Nieustraszona Kompania

Nieustraszona Kompania przybyła!

Kompanio, do boju! Kretonur Zakuty w Stal wyszedł z nory, gdyż postanowił dołączyć do Kompanii i wykorzystać swoje łapki w praktyce. Niezależnie od tego, czy Smocza Umbra broni swoich łupów, lutni, czy też przyjaciół, stała się częścią Kompanii, by jasno oznajmić, co do niej należy! Zielona Fuwa wiedziała, że poszukiwacze przygód będą bezpieczniejsi, jeśli wesprze ich swoimi umiejętnościami uzdrawiającymi!

Porządek zwycięży! Kretonur Porządku wie, że może się wygrzebać z każdej sytuacji, a jeśli czemuś nie podoła, Fuwa Porządku z pewnością coś wychrumka, by zaradzić jego problemom. Jednak niektórym rzeczom nie można zaradzić, chociażby obsesji Umbry Porządku na punkcie złota. Ale nie ma co się martwić, Umbra Porządku twierdzi, że pewnego dnia odda całe złoto Poro w potrzebie.

Być może chaos jest bardziej w waszym stylu? Kretonur Chaosu działał kiedyś pod przykrywką, aby sabotować Kompanię. Niestety Kompania szybko zorientowała się, że mają kreta w zespole. Umbra Chaosu twierdzi, że krzywdzi tylko tych, którzy próbują ukraść jej własność… ale co nie jest jej własnością? Jeśli już jesteśmy przy krzywdzeniu… nie rozmawiajcie o boczku przy Fuwie Chaosu.

Małe Legendy: Odmiany Kosmałarnicy w Samo Południe

Gdy Nieustraszona Kompania zajmuje się przygodami i zadaniami, Kosmałarnica w Samo Południe staje się prawdziwą łowczynią głów.

Chcecie dowiedzieć się więcej o tych konkretnych Kosmałarnicach? Cóż, przede wszystkim ciężko jest nie zezłościć Kosmałarnicy w Samo Południe, bo jest zła do szpiku macki. Z kolei Kosmałarnica Porządku to miłe stworzenie, ale są powody, dla których nosi tyle butów i ostróg, natomiast Kaktusowa Kosmałarnica to najlepszy strzelec w mieście. A jeśli myślicie, że coś nie do końca pykło, to poczekajcie, aż spotkacie Kukurydzianą Kosmałarnicę. Z pewnością pójdzie jej z wami jak po maśle… tylko nie pękajcie! Ostatnia jest Kosmałarnica Wyjęta spod Prawa. Lepiej trzymajcie się od niej z daleka, kiedy będzie bił zegar. Kiedy nie będzie – też.

Areny

Wraz z Zaraniem Ery Herosów wypuszczamy dwie areny interaktywne. Zgarnijcie je w zestawach lub osobno. Zobaczcie, co pichcimy w Złotej Piekarni, lub rozsiądźcie się wygodnie w Saloonie w Samo Południe.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends