w

Teemo z Wild Rift jest o wiele ciekawszy niż ten w LoLu na PC? „Znów jest grywalny”

Gracze uważają, że umiejętności Teemo w Wild Rift dały bohaterowi nowe życie.


Teemo to niesamowicie charakterystyczny bohater League of Legends. Każdy świetnie go kojarzy, głownie dlatego, że jest to postać znana ze swojego irytującego stylu gry. Większość graczy przekonała się na własnej skórze, jak denerwujące potrafią być rozstawione na mapie grzyby.

Niestety pojawia się też sporo głosów, że o ile champion potrafi nieźle wkurzyć przeciwnika, tak gra nim nie należy do szczególnie interesujących. Niektórzy fani LoLa mówią wprost, że granie Teemo jest zwyczajnie nudne.

Okazuje się, że wersja bohatera w Wild Rift nieco różni się od tego, co można spotkać na PC. Czy zmiany umiejętności wyszły postaci na dobre?

Teemo w Wild Rift

Jeden z użytkowników Reddita poruszył temat Teemo, a dokładniej faktu, że w Wild Rift umiejętności bohatera są nieco zmienione. Sprawia to, że gra nim jest o wiele przyjemniejsza i ciekawa.

Warto przypomnieć, jak prezentują się skille postaci w mobilnej wersji League of Legends:

  • SZYBKIE RUCHY
    • Teemo truchta w koło, biernie zwiększając swoją prędkość ruchu, dopóki nie zostanie trafiony przez wrogiego bohatera lub wieżę. Użycie Szybkich Ruchów sprawia, że Teemo toczy się naprzód na krótki dystans i przez kilka sekund biegnie sprintem. W tym czasie bierna premia do prędkości ruchu Szybkich Ruchów jest podwojona i nie może zostać usunięta przez otrzymanie obrażeń.
  • PARTYZANTKA
    • Po chwili Teemo kamufluje się. Nie może zostać dostrzeżony, chyba że znajdzie się w pobliżu wroga lub wieży. Po wyjściu z kamuflażu Teemo zyskuje prędkość ataku.

Warto zaznaczyć, że trzecia umiejętność bohatera nie tylko pozwala mu stać się niewidzialnym, ale Teemo może się poruszać podczas kamuflażu. Najłatwiej porównać to do Q Twitcha.

To właśnie wprowadzenie dodatkowej mobilności w postaci przewrotu oraz możliwości poruszania się podczas niewidzialności sprawia, że gra Teemo w Wild Rift jest bardzo satysfakcjonująca. Gracz napisał:

Wild Rift sprawił, że Teemo stał się grywalnym i przyjemnym bohaterem. 

Właściwie czuję się jak mały champion partyzant, a nie bot rozstawiający grzyby. Mogę wyskoczyć z każdego miejsca bez konieczności stania tam przez minutę. Mogę też zmienić pozycję za pomocą W, jeśli przeciwnik zareaguje. To takie przyjemne uczucie i chciałbym, by zmiany umiejętności trafiły również do gry na PC. 

Wpis gracza zdobył sporo pozytywnych ocen. Okazuje się, że wielu fanów Teemo chciałoby, by bohater został lekko odświeżony. Według niektórych wystarczyłaby zmiana pojedynczej umiejętności, by champion stał się bardziej mobilny i nie wymagał stania w jednym miejscu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends