w

Teleportacja na linię w LoLu bez teleportu? Nowy Dr Mundo to umożliwia

Riot Games

Bug w LoLu, który przenosi Siona wprost do jego ciała z pasywki.


Praktycznie każda nowa postać, którą wprowadzają twórcy League of Legends, posiada mniejsze lub większe bugi. Nie omija to również reworków, a społeczność zapewne doskonale pamięta problemy z Mordekaiserem i jego superumiejętnością, która potrafi zbugować się nawet do tej pory.

Nowego Dr Mundo to nie ominęło i jest w stanie zbugować pasywkę Siona, która automatycznie po jego “drugiej śmierci” przeniesie go wprost na linię. O co chodzi?

Dr Mundo vs Sion

Te dwie postacie są najczęściej widywane w roli toplanera, więc trudno jest się dziwić, że nie raz były grane przeciwko sobie. Okazuje się, że ich połączenie jest w stanie zbugować grę i przenieść Siona z powrotem na TOPa, jeżeli skończy mu się czas pasywki.

Świetnie ukazał to jeden z użytkowników Reddita, który nagrał całą sytuację łącznie z reakcją gracza Siona zdziwionego tym, co się stało.

Jak możemy zauważyć, jeżeli na moment przed zniknięciem pasywki Sion trafiony zostanie E Mundo, to odrodzony pojawi się w miejscu jego odepchnięcia. Działa to oczywiście tylko na pierwszych poziomach, kiedy czas odradzania jest krótki.

ZOBACZ – Zmiany w polecanych przedmiotach, których chcą gracze LoLa. Dlaczego to takie istotne?

Na ten problem zwracał nawet uwagę znany z przedstawiania bugów YouTuber – Vandiril. Czy Riot coś z tym zrobi? Z pewnością wiedzą o sprawie i załatane zostanie to w najbliższych aktualizacjach, ale na ten moment, jeżeli gracie przeciwko Sionowi, to nie używajcie E, aby nie przenieść go ponownie na linię.