w

Testy Wild Rift (mobilnego LoLa) już dzisiaj? Czy warto w to wierzyć?

Fałszywa informacja o testach mobilnego LoLa 22 stycznia.

Reklama

Wszyscy gracze czekają na nowe informacje odnośnie bety Wild Rift, czyli mobilnej wersji League of Legends. W sieci pojawia się masa przecieków i jeszcze więcej fałszywych informacji z podaną datą premiery.

Wild Rift

Jakiś czas temu po internecie i portalach społecznościowych zaczęła krążyć plotka o prawdopodobnej dacie testów mobilnej gry League of Legends. Stała się tak popularna, że jeden z partnerów Riot Games postanowił to zweryfikować.

ZOBACZ – Riot pokazuje reworki wizualne Annie i Nautilusa. Nowy wygląd umiejętności

Sprawą zajął się Haoyoukuobao, który postanowił zagłębić się w szczegóły i skorzystał z mocy partnera League of Legends. Jak twierdzi, nie ma żadnych oficjalnych informacji o planowanych testach na 22 stycznia, a przeciek jest po prostu nieprawdziwy.

Gra potrzebuje jeszcze czasu, aby była grywalna i pomimo tego, iż najpierw będzie w fazie testowej, deweloper nie chce wypuścić czegoś, co może nie działać w 100% prawidłowo (patrz klient Ligi).

Oficjalnie nie jest wiadomo kiedy zobaczymy Wild Rift na naszych telefonach, ale o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends