w

Thresh był aż za grzeczny. Riot posłuchał graczy i zmieni skina Unbound Thresh tak, by pasował do cinematicu

Riot Games

Deweloperzy postanowili zmienić skórkę Thresha.


Riot Games poinformowało graczy, że do League of Legends trafi poprawka najnowszej skórki do Thresha – Unbound Thresh. Jest to obecnie lorowy wygląd bohatera i mogliśmy ujrzeć go w cinematicu Thresh uwolniony: Wieczór w gospodzie.

Jego wersja w grze, jak i na splash arcie jednak nie spodobała się społeczności. Wielu graczy twierdzi, że jest źle wykonany i nie pasuje do klimatu League of Legends.Riot po wysłuchaniu społeczności postanowił zmienić skina.

Thresh po poprawkach

Prawdopodobnie w związku z dużą falą negatywnych opinii od graczy, Riot postanowił poprawić skórkę do Thresha. Co ciekawe, skin nie jest już dostępny do kupienia, a można go było zdobyć tylko podczas wydarzenia Strażnicy Światła całkowicie za darmo, jeżeli wykonywaliśmy darmowe misje i oszczędziliśmy 300 tokenów na jego zakup.

Chociaż skórka była darmowa, to nie spodobała się graczom i raczej nikt posiadający innej zawartości dodatkowej nim nie gra. Przynajmniej tak twierdzili komentujący w jednym z wątków na Reddicie.

Teraz ma on otrzymać zmiany modelu w grze Wild Rift, jak i League of Legends.

Oprócz tego zaktualizowany zostanie także jego splash art. Wczesną wersję nowego wyglądu opublikował Riot Reav3. Tak wygląda stara wersja:

Tak natomiast poprawiona, ale jeszcze nieostateczna:

Na ten moment nie wiadomo, kiedy trafi na oficjalne serwery. Zważając jednak, że patch 2.5 trafi do Wild Rift 9 września, niewykluczone, że w LoLu także będzie to wrzesień.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends