w

To już oficjalne. Rekkles przechodzi do G2 Esports. Tak wyglądało jego przywitanie

G2 Esports

Fani mieli całkowitą rację, Rekkles zmienia drużynę na G2 Esports.


Ostatnie dni były szokujące dla fanów e-sportu w League of Legends. Okazało się, że z dwóch najlepszych europejskich drużyn odchodzą strzelcy i jednocześnie jedni z najlepszych zawodników w historii. Dwie rozpoznawalne na całym świecie Legendy postanowiły spróbować swoich sił w innych drużynach.

Wczoraj Fnatic poinformowało, że Rekkles podpisał już kontrakt z inną organizacją, a wielu graczy wskazywało na G2 Esports, twierdzili tak również dziennikarze. Teraz potwierdziło to również kierownictwo, oficjalnie informując, że Martin Erik Larsson zagra w barwach czarno-białych.

Rekkles w G2 Esports

Po 8 latach od dołączenia do pomarańczowych Martin “Rekkles” Erik Larsson postanowił opuścić zwycięzców pierwszego sezonu League of Legends. Między innymi decyzja spowodowana jest wysokimi ambicjami gracza, albowiem celuje on w tytuł Mistrza Świata. Fnatic w podziękowaniu opublikowało film na YouTube podsumowujący jego karierę w zespole.

Video

ZOBACZ – Premiera nowego teledysku K/DA – DRUM GO DUM

Teraz oficjalnie wiemy już, że dołączy on do najlepszej drużyny na starym kontynencie – G2 Esports. Potwierdzone zostało to oficjalnie na Twitterze organizacji.

Video

Być może w ekipie z Jankosem, Mikyx, Wunderem i Capsem uda mu się spełnić marzenie o zostaniu najlepszym ADC na świecie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends