w

Triple kill na ARAMie w LoLu bez wychodzenia z bazy. Przypadek czy w pełni zaplanowana akcja?

Reklama

Jeden z graczy League of Legends miał spore szczęście i zdobył trzy kille bez wychodzenia z bazy.

Reklama


Fani LoLa lubią chwalić się widowiskowymi zabójstwami, nawet jeśli te zdobywane są nieco przypadkowo. Często wiele zależy od skilla konkretnej osoby, ale bywa też tak, że akurat przeciwnicy znaleźli się w odpowiednim miejscu i mieli niewiele HP.

W sieci pojawiało się wiele filmików, na których widać killa zdobytego za pomocą losowego strzału na ślepo czy po tym, jak nieuważny przeciwnik sam się podstawił. Tym razem nie jest inaczej, choć klip jest o tyle ciekawy, że dotyczy potrójnego zabójstwa na ARAMie i to bez wychodzenia z bazy.

Triple kill na ARAMie w League of Legends

Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się widowiskowym zagraniem. Fortegod opublikował filmik, którego podpisał „Triple kill z bazy za pomocą ulta Qiyany”. Część osób już zapewne domyśla się, co stało się w tamtym meczu.

Gracz zauważył, że przeciwnicy mają niewiele HP i walczą z jego drużyną na środku mapy. Gdy był obok sklepu, zdecydował się na użycie superumiejętności, która zaczęła przenosić się po ścianie. Szczęśliwie wrogowie akurat ustawili się w krzakach, więc zostali nią trafieni. Chwilę później na ekranie pojawił się napis „Triple kill”.

Video

Filmik został opublikowany w ten weekend i dość szybko zdobył sporo pozytywnych reakcji. Komentujący zauważyli jednak, że samo nagranie jest dość stare. Nie zmienia to jednak faktu, że gracz miał sporo szczęścia i na pewno cieszy się, że doświadczył takiej sytuacji, którą mógł pochwalić się na Reddicie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends