Tylko 10 bohaterów LoLa nie zostało wybranych przez profesjonalnych graczy w 2020 roku

League of Legends

Reklama

Tylko 10 postaci, dalej czeka na wybór w 2020 roku.

Reklama


Riot Games stara się cały czas utrzymywać świeżość rozgrywki za pomocą wprowadzania kolejnych zmian balansu i samych umiejętności postaci. Widać, że Riot naprawdę odrobił lekcje przed sezonem 2020.

Jak pokazują statystyki, większość bohaterów była już użyta podczas profesjonalnych rozgrywek. To spora zmiana względem poprzednich lat.

Balans

Jak możemy zauważyć w statystykach tegorocznych rozgrywek profesjonalnych, zostało jeszcze 10 bohaterów, którzy do tej pory nie zostali wybrani. Najciekawsze jest to, że mamy dopiero połowę lutego, a już pula jest praktycznie na wykończeniu. Kto jeszcze został?

Reklama
gamepedia.com

Dzięki takiej różnorodności wyborów mecze ogląda się zdecydowanie przyjemniej. Możemy obejrzeć kilka gier z rzędu i rozgrywka będzie na tyle różnorodna, że nie znudzi nam się po dwóch meczach. Póki co sezon 2020 w LoLu jest oceniany naprawdę pozytywnie pod względem wprowadzonych zmian. Wiadomo, że dalej nie jest doskonale, co pokazuje chociażby Aphelios i Senna, ale LoL staje się produkcją, w której praktycznie każda postać ma swoją niszę.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej