Ult Ekko co niecałe 10 sekund? Jak to możliwe?

League of Legends

Reklama

Gracz Ekko pokazał screena, na którym ma poniżej 10 sekund cooldownu na swojej super umiejętności.

Reklama


Ponad 80% cdr. Nie był to URF, ale zwykła gra. Jak to możliwe?

Niesamowicie niski cooldown super umiejętności Ekko

Na Reddicie pojawił się post na temat super umiejętności Ekko. Dokładniej ujmując – o jej niesamowicie niskim cooldownie, który wynosił zaledwie 9,63 sekundy.

Biorąc surowe informacje o bohaterze, możemy wyczytać, że czas odnowienia jego ultimate wynosi następująco 110/80/50 sekund. Oznacza to, że gracz skrócił CD ulta o ponad 80%. Jak tego dokonał?

Reklama

Na 16 levelu CD ulta Ekko to 9,6 sekundy z wystackowanym Ultimate hunterem, czterema Cloud Drake’ami i 45% CDR z itemów. Jako gracz Ekko od czasu wydania mogę potwierdzić, że nie powinno to być możliwe, biorąc pod uwagę jego siłę.

ZOBACZ – Riot chce zrobić dla Europy masę rzeczy z dużymi budżetami. Od czego się zacznie?

Aby było łatwiej zrozumieć, jak osiągnięto taki efekt, warto na początek zwrócić uwagę na runę, którą wybrał wspomniany gracz Ekko:

Następnie dodajmy do tego efekt czterech Podniebnych Smoków:

ZOBACZ – Jak zagrać już teraz w Teamfight Tactics na telefonie?

Jak widać – efekt jest naprawdę przytłaczający. To, co osiągnął wspominany main Ekko, wywołało sporą dyskusję na Reddicie. Gracze wypisywali inne przykłady postaci, które byłyby niesamowicie silne w takim zestawieniu smoków, run i przedmiotów dających CDR. Inni wypisywali również ciekawe kombinacje z innymi smokami, które także dają zaskakujące efekty, jeśli zdobędziemy wszystkie 4 z nich.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej