w

Viego ma masę błędów. Jeden z nich pozwala ulepszać przedmioty jak Ornn. Jak to zrobić?

Viego potrafi ulepszać przedmioty zupełnie tak, jak robi to Ornn.


Najnowsza postać w League of Legends wczoraj została wypuszczona na oficjalne serwery. Przez dwa tygodnie jego obecności na serwerach testowych twórcom udało się wyłapać masę błędów z nim związanych.

Okazuje się jednak, że Viego po zlikwidowaniu Ornna wciąż jest w stanie ulepszać przedmioty. Warto znać tę sztuczkę, aby zredukować przewagę przeciwników.

Ornn, Viego i ulepszone itemy

Zrujnowany Król to 154. postać w League of Legends. Przyniósł on do gry ciekawą mechanikę, która pozwala mu na kilka sekund zamienić się w niedawno zlikwidowaną przez niego lub sojuszników postać.

Viego może na krótko zawładnąć ciałem wrogiego bohatera, którego pomógł zlikwidować, lecząc się przy tym o pewien procent jego maksymalnego zdrowia. Podczas zawładnięcia cudzym ciałem Viego korzysta z przedmiotów, ataków i umiejętności (poza superumiejętnością) zgładzonego wroga, ponadto zyskuje darmowe użycie swojej superumiejętności, Łamacza Serc. Podczas używania cudzego ciała Viego zyskuje też dodatkową prędkość ruchu, jeśli porusza się w kierunku wrogich bohaterów.


ZOBACZ – Jak odebrać darmową ikonkę związaną z e-sportem do League of Legends?

Jak możemy przeczytać, Viego przejmuje 3 główne skille przeciwnika oraz jego pasywkę. Okazuje się, że na 14. poziomie jest w stanie wykorzystać umiejętność bierną Ornna do ulepszenia przedmiotów swoich sojuszników. Jak to wygląda?

Video

Chociaż wydawać się może, że jest to zwykły błąd i tak nie powinno być, to Riot najprawdopodobniej wprowadził to celowo, albowiem jest to nieunikniona część pasywki Ornna.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends