w

Volibear zostanie wzmocniony? Jak obecnie sobie radzi w League of Legends?

Riot Games

Riot monitoruje stan Volibeara i zastanawia się nad buffem bohatera.


Gracze, którzy spróbowali sił na nowym Volibearze, przyznają, że jest on zdecydowanie za słaby. Jeden z czerwonych obiecuje, że jeżeli jego stan się nie poprawi, bohater zostanie wzmocniony.

Voli jest obecnie za słaby?

Fora skupiające społeczność League of Legends na chwilę po pokazaniu umiejętności zreworkowanego Volibeara zostały zalane postami, w których użytkownicy twierdzili, że ten będzie OP.

Jak się jednak okazało po oficjalnym wprowadzeniu na serwery, siejący postrach niedźwiedź nie jest taki groźny, a wielu otwarcie przyznaje, że potrzebuje wzmocnień. Jeżeli zajrzymy w statystyki, możemy odnieść podobne wrażenie, ale co na to Riot?

ZOBACZ – Rankedy w LoLu nie będą działały cały dzień. Mogą występować też inne problemy

Pracownik odpowiedzialny za nowych bohaterów skomentował wpis i stwierdził, że ten weekend będzie decydujący w sprawie buffów i jeżeli WR bohatera nie wzrośnie, zostaną podjęte działania mające za zadanie wzmocnienie Volibeara.

Natomiast jeden z wypowiadających się użytkowników przypomina, że champion po reworku stał się znacznie trudniejszy do opanowania i gracze potrzebują więcej czasu, aby w pełni wykorzystać potencjał płynący z jego umiejętności. Dodatkowo stwierdził, że lepiej jest powoli i z rozsądkiem wzmacniać nową zawartość, niż w pośpiechu ją nerfić, bo okazała się zbyt potężna (tak, jak było to z Wukongiem).