w

Co Voyboy uważa na temat planowanych zmian Ghosta w League of Legends?

Riot chce zbuffować Ghosta – czy te zmiany na pewno są potrzebne?

Reklama


Riot jakiś czas temu zapowiedział zmiany jednego z czarów przywoływaczy, który ich zdaniem nie jest tak popularny, jak mógłby być. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy społeczność nie zgadza się z twórcami, a jeden ze znanych graczy postanowił się wypowiedzieć, dlaczego jego zdaniem Ghost nie potrzebuje zmian.

Riot a zdanie społeczności

Wypowiedzi twórców ponownie można przyjrzeć się poniżej.

Duch — Duch ogólnie sprawia wrażenie słabego czaru przywoływacza, więc korzystamy z okazji, aby go wzmocnić, i dodatkowo poszukujemy sposobów zwiększenia zapewnianej przez niego satysfakcji i odróżnienia go od innych czarów przywoływacza. Wciąż rozważamy różne wersje, aktualnie na tapecie jest usunięcie zyskiwania prędkości ruchu wraz z upływem czasu.

Na jednym z profili społecznościowych Voyboya pojawił się wpis, w którym mówi on, że powyższe zmiany wcale nie są konieczne.

Riot niepotrzebnie wciska na siłę Ghosta do mety. Już teraz jest on naprawdę silny i wiem o czym mówię, bo używam połączenia Flash/Ghost w praktycznie każdej grze od 5 miesięcy. To, że coś nie jest popularne, nie sprawia, że jest słabe.

W odpowiedzi usłyszał on, że jest to wyłącznie zasługa runy Nimbus Cloak, po czym Voyboy przyznając rację, stwierdził, że prędzej czy później gracze doceniliby runę, nawet jeśli Riot nie zdecydowałby na jej wzmocnienie.

Reklama

ZOBACZ – Które tryby obecnie są najpopularniejsze w LoLu i dlaczego Riot nie dodaje nowych?

Garstka ludzi zwróciła uwagę na siłę runy Nimbus Cloak, dzięki której gracz natychmiastowo otrzyma dodatkową prędkość poruszania się i możliwość przenikania przez obiekty na 2 i pół sekundy. Wzrastająca bonusowa prędkość poruszania się Ghosta w połączeniu z runą pozwala na stałe zwiększanie prędkości ruchu, kiedy oba efekty stosowane indywidualnie są za krótkie.

Wielu bohaterów, którzy potrzebują większej prędkości poruszania się, aby lepiej pozycjonować się w walkach, może zyskać z wyborem wspomnianej runy i czaru przywoływacza.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends