w

W aktualizacji 10.12 League of Legends pojawi się 5 nowych bohaterów w TFT

Aktualizacja TFT, która miała pojawić się w środku sezonu, jest już w drodze.

Reklama


W środkowej aktualizacji galaktycznych potyczek TFT Riot zapowiedział reset rankingu, kolejną przepustkę i kompletną zmianę mety. Najciekawszym elementem mogą okazać się przygotowania do trzeciego zestawu bohaterów, któremu gracze będą mogli przyjrzeć się już wkrótce.

Nowi bohaterowie w potyczkach

Piątka nowych bohaterów miałaby pojawić się w grze już 10 czerwca. Riot poinformował już, że część jednostek zostanie usunięta, aby zrobić miejsce nowym ścieżkom i klasom.

Jednemu z Chińskich graczy wypakował z klienta pliki, które pojawiły się po aktualizacji 10.10 i odkrył kilka sekretów, które dotyczą przyszłego patcha.

Do gry miałyby trafić postacie takie jak Nidalee, Gnar, Janna, Morgana i Kog’maw.

ZOBACZ – Dlaczego gracze LoLa uważają, że poradniki na Youtube są nic nie warte?

Dwie pierwsze, czyli Nidalee i Gnar pasują do tematyki wraz ze swoimi skórkami Super Galaxy, a Janna byłaby dobrym dodatkiem do ścieżki Star Guardian. Jej umiejętnością w potyczkach miałaby być tarcza.

Wszystko ma jakiś sens! Dodatkowo sprawdziłem pliki Janny i znalazłem coś, co odnosi się do jej spella. To E – tarcza.

Skórka Morgany o nazwie Blade Mistress nie wpasowuje się do żadnej z aktualnych ścieżek, więc bohaterka znajdzie się w gronie zupełnie nowych dla potyczek postaci.

ZOBACZ – Jak odblokować dwie darmowe chroma i dwie nowe ikonki w League of Legends?

Kog’maw wydaje się najciekawszą opcją, gdyż graczowi, który wyeksportował pliki, ukazały się dwie wersje postaci. Jedna przedstawia jego podstawową skórkę, a druga dotyczy serii Battlecast.

Tak jak w przypadku każdego z przecieków wszystkie informacje powinny być brane na uwagę z lekkim przymrużeniem oka. Do czasu pojawienia się aktualizacji pozostało jeszcze trochę czasu i całkiem prawdopodobne, że graczom uda się dostrzec jeszcze więcej ukrytych informacji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends