w

W aktualizacji 12.12 do LoLa powróci Emporium Esencji. Co na ten moment o nim wiadomo?

Co wiadomo na temat powrotu wyjątkowego sklepu z zawartością za Niebieską Esencję?


Emporium Esencji to charakterystyczne wydarzenie powiązane z League of Legends, które co jakiś czas powraca do gry. Fani mogą wydać Niebieską Esencję, która przez większość czasu służy wyłącznie do odblokowywania bohaterów, na dodatkową zawartość, jak na przykład wyjątkowe skiny, emotki czy ikonki.

Wiadomo już, że w kolejnej aktualizacji do LoLa powróci specjalny sklep. Co wiadomo na temat jego unikatowej zawartości?

Emporium Esencji powraca

W sieci pojawiła się informacja na temat powrotu specjalnego sklepu z zawartością dostępną za Niebieską Esencję. Jest to świetna okazja dla graczy, którzy posiadają już wszystkich bohaterów i chcieliby w jakiś sposób wykorzystać walutę, która nie ma dla nich już innego zastosowania. Emporium Esencji ma trafić do LoLa już wraz z kolejną aktualizacją, która zgodnie z harmonogramem zostanie wydana 23 czerwca.

Co wiadomo na temat zawartości sklepu?

Na ten moment wiadomo między innymi o wyjątkowej chromie Final Boss Veigara, która zmienia efekty VFX skina.

Chroma zmienia zielony kolor na niebieski. Nie jest to dużo, ale jest to pierwsza tego typu barwa, która wpływa na wszystkie efekty bohatera.

League of Legends Partner Program obejmuje natomiast chromę do nowego skina Snow Moon Illaoi, która będzie rozdawana przez influencera.

Ponadto w sklepie znajdzie się sporo nowych emotek oraz ikonek, których zakup tym razem najprawdopodobniej będzie odblokowywał również nieco Mitycznej Esencji.

Ikonki będą dostępne kolejno za 50000, 75000 oraz 100000 Niebieskiej Esencji.

Wielu graczy LoLa jest podekscytowanych wraz z powrotem wyjątkowego sklepu do gry. Ostatni raz można było kupić coś już około pół roku temu, a biorąc pod uwagę to, że Emporium ma być dostępne 2 razy do roku, nadszedł czas, aby fani mogli wykorzystać swoją Niebieską Esencję.