w

W jaki sposób Riot zmieni wydarzenia w 2020 roku? Mniej grindowania, ciekawsze nagrody

Reklama

Riot planuje ulepszyć eventy w 2020 roku.

Reklama


Twórcy przedstawili swoje pomysły względem nadchodzących wydarzeń w 2020 roku.

Tryby gry, ciekawsze misje i więcej odwołań do lore

Riot Meddler napisał na forum League of Legends o pracach twórców nad ulepszeniem nadchodzących wydarzeń/eventów.

Rioterzy już wcześniej zapowiadali, że skupiają się nad poprawą jakości misji czy ciekawszymi atrakcjami dla graczy. Część obietnic już została wcielona w życie – początkowo było to lepsze uwzględnienie TFT w misjach, potem eventy, które wymagały mniejszego grindowania, a nagrody były bardziej zadowalające, nawet dla tych, którzy nie mieli codziennie czasu na grę.

Niedawno zakończył się event Night & Dawn

ZOBACZ – Gracze masowo proszą o zmianę modelu Caitlyn. Czy Riot ich posłucha?

Tym razem Rioter napisał:

Teraz skupiamy się na poprawie jakości eventów mając nadzieję, że każde duże wydarzenie, które przeprowadzimy w tym roku, będzie miało wyraźną poprawę względem poprzednich. Obecnie nasze plany obejmują takie rzeczy, jak:

  • Upewnienie się, że mamy tymczasowy tryb gry dla każdego wydarzenia.
  • Ulepszenie przepustek i misji z okazji wydarzenia. Na przykład konieczne było zmniejszenie grindowania i większa elastyczność w wypełnianiu misji w czasie ostatniego eventu Night & Dawn. Uważamy, że istnieją inne sposoby na dalszą poprawę tych elementów.
  • Sprawienie, że historia i motyw wydarzenia mają silniejszą obecność podczas eventów. Wciąż zastanawiamy się, jak to zrobić. Chcemy spróbować realizować ten cel przez cały rok.

Możemy się spodziewać, że wydarzenia przejdą spore zmiany względem poprzednich lat. Dobrze, że Riot widzi swoje błędy i będzie starał się je poprawić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends