W której dywizji w LoLu gra się najlepiej? Gracze wcale nie uważają, że jest to Diament czy Challenger

League of Legends

Reklama

Która dywizja zdaniem społeczności LoLa może być najprzyjemniejsza do grania?

Reklama


Rozgrywki rankingowe są dla wielu graczy League of Legends głównym celem grania w grę. Dla tej części społeczności doświadczenia płynące z rozgrywek mogą znacznie różnić się w zależności od tego, w jakiej dywizji znajduje się dany gracz.

Poziom rozgrywki nie jest jedynym aspektem, który można wziąć pod uwagę, kiedy rozmawia się o tym, w jakiej dywizji gra się najprzyjemniej, a wyższe dywizje niekoniecznie oznaczają, że będzie grało się w nich lepiej. Co na ten temat uważają fani LoLa?

Która dywizja jest najlepsza?

Jeden z graczy postanowił rozpocząć dyskusję na temat tego, która dywizja rankingowa w League of Legends jest najlepsza, kiedy chce się po prostu grać. Platyna, w której znajduje się autor opisywanego postu, jest jego zdaniem świetnym miejscem w zestawieniu z tym, jak jest ona opisywana przez społeczność. Wymienił on kilka punktów, które sprawiają, że bycie w tej randze jest według niego przyjemne.

Reklama

  • Gry aktualnie stanowią wyzwanie i muszę w nich myśleć nad tym, co robię.
  • Mogę grać ze wszystkimi moimi przyjaciółmi z wyższych rang i jednocześnie nie być miażdżonym przez innych graczy. Oczywiście z graczami z Diamentu czy Mastera nie poradzę sobie tak dobrze, jak zazwyczaj, ale skończę ze statami przypominającymi raczej 7/10/18, a nie 0/15/3.
  • Mogę grać ze znajomymi z niższych rang, ale dalej nie jestem w stanie wygrać gry 1 vs 9 nawet w Silverze, co oznacza, że moi przyjaciele mają aktualny wpływ na wynik rozgrywki i również mogą się dobrze bawić.
  • Otrzymuję skina pod koniec sezonu.

  • Jest to po prostu dobra ranga. Mimo że gracze lubią krytykować wszystkich poniżej Diamentu 1, platyna 4 to już zaledwie około 13-10% graczy. Mogę powiedzieć, jaką mam rangę, a 87% graczy pomyśli „ma wyższą dywizję ode mnie”. Mnie to wystarcza.

Swoje przemyślenia podsumował zdaniem dotyczącym graczy. Ci według niego są tak naprawdę jedyną złą rzeczą w Platynie. Platyna jest bardziej toksycznym miejscem, a gracze, mimo że grają lepiej, znacznie częściej są bardziej toksyczni.

Wielu graczy zgodziło się z powyższym stwierdzeniem i potwierdziło je swoimi przykładami.

Zauważyłem, że Platyna to miejsce, w którym mentalność ludzi zdaje się wzrastać. Gra nie jest rozstrzygana przez zabójstwa czy cele, ale przez to, który team ma mniej graczy, którzy po prostu uznają, że gra jest już przegrana lub przestaną się interesować tym, co wokół nich się dzieje. Staraj się podtrzymywać ducha drużyny, a naprawdę każdy mecz da się wygrać…

Jak widać, trudno wskazać dywizję, która byłaby naprawdę idealnym miejscem. Dla niektórych najlepszym miejscem w drabince rankingowej będzie Challenger ze względu na wysoki poziom, a inni będą preferowali rozgrywkę w niższych dywizjach.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej