w

W nowym evencie LoLa roi się od nieścisłości. Jackpoty są kompletnie nieopłacalne

Riot Games

Gracze zauważyli, że Jackpoty Nocy i Brzasku są kompletnie nieopłacalne. Przestrzegają przed ich kupnem.


Na Reddicie pojawiają się ostrzeżenia, że kupienie dużych pakietów eventowych może być stratą pieniędzy. Co jest bardziej opłacalne?

Nie warto kupować Jackpotów podczas obecnego eventu

Jeden z graczy zauważył ciekawą rzecz względem aktualnego eventowego sklepu. Stworzył wątek na Reddicie, przestrzegając innych graczy przed kupnem dużych pakietów eventowych.

To pierwsze wydarzenie, w którym warto kupić małe pakiety niż wybrać duże. Dzieje się tak z powodu Jackpota.
Kupując 3 pakiety o wartości 2500 RP otrzymujesz tyle samo żetonów, co w dużym i minimum 33 odłamki, a pakiet 7500 daje 30 odłamków + 1 Jackpot.

ZOBACZ – Z klientem LoLa przez jakiś czas było lepiej, ale znowu sprawia wiele problemów

Inny użytkownik Reddita napisał:

Jest tak, ponieważ Jackpot tego wydarzenia jest najgorszy w historii. Wczoraj dostałem jedną z kuli i byłem bardzo podekscytowany, ponieważ inne Jackpoty i torby są zwykle niesamowite (nie dziwne, że są sprzedawane za 50 punktów Prestiżu każdy), ale Jackpot tego wydarzenia jest do kitu, to okropne. To tylko odłamek skórki 975+ i większa szansa na wydropienie gemstone’ów, to wszystko.

Gracze wyrazili swoje niezadowolenie. Jedni uważają, że duże zestawy w sklepie ich nie interesują i sądzą, że nie warto się nimi interesować. Niektórzy już kupili takie paczki i są mocno zawiedzeni. Sporo ludzi dostało Jackpota z orbów z przepustki i również czekała ich niemiła niespodzianka, gdy zamiast wielu skórek (jak np. w przypadku Jackpota z Worldsów) dostawali zaledwie jeden odłamek.

Oczywiście nie można narzekać, jeśli Jackpot jest miłym dodatkiem do orba np. za tokeny. Gorzej, gdy w grę wchodzą realne pieniądze i zestawy, które z założenia powinny być korzystniejsze, a takie nie są.

ZOBACZ – Opis patcha 9.24b. Osłabienie Heimerdingera, zmiany postaci i smoków

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends