w

W sklepie w LoLu dostępna jest nowa emotka za Niebieską Esencję. Ile kosztuje?

W sklepie w kliencie League of Legends można odblokować emotkę związaną z Mistrzami Świata – EDG.


Edward Gaming, chińska drużyna e-sportowa zdobyła w ubiegłym roku tytuł Mistrzów Świata. Wygrali najważniejszy turniej z LoLa, czyli Worldsy. Zwycięstwo w takim wydarzeniu to spełnienie marzeń niejednego profesjonalnego gracza. Nic więc dziwnego, że fani teamu są tak bardzo dumni i świętują osiągniecie ulubieńców długie miesiące po wygranej.

O EDG ponownie zrobiło się głośno, ponieważ niedawno ogłoszono drużynowe skórki. Zwycięscy wygrali następujących bohaterów: Viego, Apheliosa, Yuumi, Zoe i Gravesa. Na chińskim serwerze pojawiła się nawet specjalna zakładka w kliencie, w której można pooglądać nowe skórki w estetycznym wydaniu (zobacz: Jak na chińskim serwerze LoLa świętuje się wydanie najnowszych skinów drużynowych EDG?).

Skórki nawiązujące do członków drużyny Edward Gaming to nie wszystko. Gracze mogą odblokować również emotkę upamiętniającą zwycięstwo na Mistrzostwach Świata.

Ikona Mistrzów Świata EDG

W sklepie w kliencie LoLa w zakładce Akcesoria znaleźć można ikonę nawiązującą do zwycięstwa Edward Gaming w Worldsach 2021.

Ikonka dostępna jest przez ograniczony czas (tak jak inne ikony e-sportowe, w tym m.in. związane z MSI). Jej cena to 2500 Niebieskiej Esencji.

ZOBACZ – Wszystkie skiny w LoLu, których nie da się już odblokować. Wiele z nich było kompletnie za darmo

Po odblokowaniu ikonka przypisywana jest do kategorii “rzadkie”. Wielu graczy zapewne zainteresuje ten dodatek kosmetyczny, ponieważ każda kolejna ikonka liczy się do wyzwania “Ikona Rift”, które polega na zbieraniu wspomnianych wcześniej dodatków.

Gracz o nicku minivan poinformował również o tym, że ikonki EDG nie można otrzymać z rollowania innych, więc tym bardziej warto się nią zainteresować.