w

Widowiskowy triple kill w wykonaniu Fakera na solo Q. Gracz nadal potrafi zaskoczyć

Reklama

Kolejna świetna akcja wykonana przez jednego z najpopularniejszych graczy LoLa na świecie.


Fakera tak naprawdę nie trzeba nikomu przedstawiać. 24-latek z Korei od wielu lat jest ikoną League of Legends, przez co mówi się o nim na całym świecie. Ludzie z ciekawością obserwują jego zagrania, wypowiedzi czy nawet żarty.

Tym razem w internecie pojawiła się akcja z jednej z gier, w której Lee Sang-hyeok zdobył potrójne zabójstwo, grając jako Qiyana.

Triple kill Fakera

Reklama

Poniższy fragment gry pochodzi z transmisji na Twitchu. Jak widać, cała akcja wydarzyła się na dolnej alei zaraz po tym, jak Faker zszedł na nią jako Qiyana.

Pierwszym celem Koreańczyka była Kai’Sa, która miała niski poziom zdrowia. Wystarczyło szybkie użycie Ignite’a i trafienie bohaterki z Q – Elemental Wrath.

Zaraz potem Faker ograł Leonę i Xina, którzy usiłowali go pokonać. Progracz stał się niewidzialny i uniknął E Leony, po czym w odpowiednim momencie użył swojej superumiejętności i ogłuszył przeciwników o ścianę.

Chwilę po tym Leona została wyeliminowana z walki. Sytuacja nie wyglądała ciekawie, ponieważ Xin i Qiyana pozostali na niskim poziomie zdrowia. Jednak Koreańczyk świetnie poradził sobie z przeciwnikiem używając Terrashape (W), a następnie Q, które wykończyło wroga.

Video

Cały mecz zakończył się zwycięstwem Fakera, który osiągnął spektakularne K/D/A wynoszące 17/3/4.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends