w

Większa ilość przedmiotów w League of Legends powinna rozwiązać wiele problemów?

Różnorodność w wyborze przedmiotów solucją na obecny stan gry?

Reklama

W League of Legends mamy do wyboru masę przedmiotów, jednak wiele z nich jest skonstruowanych tylko pod specjalne klasy postaci. Co następnie ogranicza się do tego, iż praktycznie wszyscy podobni bohaterowie budują to samo. Większa ilość sytuacyjnych itemów powinna rozwiązać wiele problemów?

Więcej nowych przedmiotów

Jeden z graczy, który postanowił wypowiedzieć się na temat obecnego stanu Ligi stwierdził, że idealnym rozwiązaniem i co ciekawe nie takim skomplikowanym, jak zmiany kilkudziesięciu postaci, jest wprowadzenie do gry nowych przedmiotów. Pomimo tego, iż obecnie w grze znajduje się już ich kilkadziesiąt, wielu nie da się zbudować lub są nieopłacalne. Dochodzi do tego, iż na daną klasę buduje się te same przedmioty i od czasu do czasu jeden do dwóch sytuacyjnych.

ZOBACZ – Model Udyra ma już ponad 10 lat, bohater League of Legends potrzebuje reworku?

Dlatego społeczność uważa, że dodanie kilku, a nawet kilkunastu innych z różnymi efektami aktywnymi lub pasywnymi może przynieść poprawę stanu gry, a tak gnębiona przez praktycznie wszystkich rola, jak ADC znów odzyska dawny blask i stanie się użyteczna, a gracze nie będą martwić się o jak najdłuższe przeżycie na polu walki.

Dodatkowo sama rozgrywka może stać się ciekawsza, kiedy będziemy walczyć z różnymi wariancjami danego championa, zamiast spodziewać się praktycznie zawsze pierwszego ludena na większości magów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends