w

Wpadka Jankosa podczas giveaway’a skinów do LoLa. Przypadkowo pokazał wszystkie kody

Jankos podczas ostatniej transmisji zaliczył małą wpadkę, pokazując przypadkowo kody na skiny całemu streamowi.


Streamerzy i popularni gracze dostają czasem od Riotu kody na skiny lub inne przedmioty kosmetyczne. Wśród tych osób jest także Jankos, który na ostatnim streamie postanowił rozdać kilka skórek osobom, które go oglądały.

Polak zaliczył jednak małą wpadkę i pokazał wszystkim kody. W zasadzie była to naprawdę dziwna sytuacja, bo Jankos jakby w ogóle nie skojarzył, że pokazując jeden kod, ujawnia wszystkie pozostałe.

Wpadka Jankosa z kodami dla widzów

Jankos miał wszystkie kody zapisane u siebie na komputerze. Przy ostatnim z nich, zamiast wkleić go na czacie, to po prostu pokazał swój pulpit i jednocześnie wszystkie inne kody. Efekt? Wiele osób po prostu użyło ich przed tymi właściwymi zwycięzcami.

Każdemu się zdarza. Widzowie na pewno nie dadzą Polakowi o tym zapomnieć. Już teraz w sieci pojawiają się memy z „najlepszego giveawaya” na świecie i trudno się dziwić. To nie było przypadkowe pokazanie czy zwykła pomyłka przy przełączaniu sceny, Jankos najwyraźniej nie skojarzył, że pokazuje wszystko.

Gracz po chwili zauważył swoją wpadkę, a kilka minut później potwierdził, że jeżeli kody są już użyte, to po prostu je odkupi z własnych pieniędzy. Stwierdził, że to jest cena, jaką musi zapłacić za swoją „głupotę”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends