w

Wszystko co wiadomo o trzech nowych bohaterach w LoLu. Tank support, dżungler i postać na MIDa

Riot potwierdził trwające prace nad 3 nowymi postaciami.


W nowych wiadomościach od deweloperów ujawniono w sumie informacje o trzech nadchodzących bohaterach. Są to:

  • Dżungler
  • Tank support
  • Mag – prawdopodobnie Seraphine

Co o nich wiadomo?

Najprościej napisać o Seraphine, bo tutaj wiadomo praktycznie wszystko. Postać bezie prawdopodobnie przeznaczona na środkową aleję, ma władać magią, a jej zwiastun zobaczyliśmy nie tylko na Instagramie, czy w K/DA, ale także dzisiaj w najnowszym wpisie od deweloperów.

Roześmiana, żeńska postać, która uwielbia wręcz koty. Riot pisze o niej:

“Czy kogoś z was bohater zauroczył do tego stopnia, że wieszacie jego plakaty na ścianach, nucicie jego motyw i rezerwujecie go w każdej możliwej grze?

Nawet jeśli obecnie nie jesteście oddanymi wielbicielami żadnego bohatera, to nowa wschodząca gwiazda Piltover i Zaun, gdy wreszcie pojawi się na scenie, może natychmiast zmienić was w swoich supermegafanów. Mam nadzieję, że jesteście gotowi tłumnie za nią podążać i bić jej brawa!”

Tank support

Tank support jest już bardziej tajemniczy. Deweloperzy piszą o nim, jako o niezwykle niebezpiecznym i uzbrojonym. W pojedynku z nim najlepiej ma się sprawdzać pancerz. Podobnie, jak przy Seraphine, tutaj także udostępniono grafikę będącą zwiastunem.

Pojawił się też opis:

“Imperium sowicie zapłaci na ujęcie i uwięzienie zbiegłego przestępcy. Zbieg jest NIEZWYKLE niebezpieczny, więc zalecamy ostrożność. Jest uzbrojony po zęby i atakuje nawet na cień prowokacji. Zalecamy noszenie lekkiego pancerza, ponieważ raporty donoszą, że ciężkozbrojni watażkowie bywali zabijani za pomocą swoich pancerzy, których pogięte i porozrywane szczątki znajdowano wokół. Pozbawiony możliwości manewru przestępca potrafi ratować się szybką ucieczką, zatem zalecamy korzystanie z usług dobrze wyszkolonej drużyny.

Jeśli jakimś cudem komuś uda się uwięzić tego przestępcę, prosimy o niezwłoczne przewiezienie go do najbliższego budynku imperium oznakowanego czarną różą.”

Nowy dżungler

Ostatnią postacią ma być romantyczny dżungler. O nim wiadomo najmniej. Motywem przewodnim ma być miłość. Standardowo grafika:

Oraz opis wprost od Riotu:

Co jesteście w stanie zrobić w imię miłości?

Udać się dla niej na koniec świata?

Porzucicie dla niej wszystko, co macie?

Postawicie na szali swoje życie?

Jeśli jesteście gotowi dla miłości zrobić wszystko, być może zakochacie się w naszym nowym romantycznym dżunglerze zwadźcy, który na początku przyszłego roku spróbuje zawładnąć waszymi sercami i umysłami.

Plany Riotu są dość jasne, choć mogą niektórych zdziwić. Potwierdzono przykładowo, że w tym roku nie będzie głosowania na reworki.