w

Wycieki informacji od Riotu psują nadchodzące wydarzenia w LoLu, a nowi bohaterowie nie cieszą tak bardzo?

Riot Games

Gracze skarżą się na przecieki, które kompletnie niszczą niespodzianki w League of Legends.


Przez ostatnie tygodnie mogliśmy usłyszeć o całej masie przecieków. Wygląd najnowszej postaci również był znany znacznie wcześniej, a niedawno na serwerach testowych pojawiły się pliki, które sugerują, że niedługo do gry trafi brat Yasuo — Yone. Takie informacje jednak nie podobają się części społeczności, która lubi niespodzianki.

Przecieki, a niespodzianki

Śledzący najnowsze poczynania dewelopera nad League of Legends bardzo często mogą trafić na nową zawartość, która umieszczona zostaje na serwerach testowych. Niestety, ale od pewnego czasu pojawiają się tam pliki, które zdradzają wiele sekretów i nadchodzących wydarzeń.

Constant leaks are really ruining the impact that champion reveals etc can have from leagueoflegends

Gracze tęsknią za brakiem przecieków i ogromną ilością teorii, którą towarzyszą nowym i tajemniczym zwiastunom. Jako przykład podaje się zagadkowy zwiastun Jhina, która podbił serca graczy na całym świecie.

Video

ZOBACZ – Wyciekł nowy splash art Yone, który pokazuje podstawową wersję nowego bohatera LoLa

Oczywiście nie wszystko jest winą niedopatrzenia twórców gry. Bardzo często odpowiedzialne są za to osoby trzecie, które wrzucają nielegalnie do internetu prace koncepcyjne lub przez nieuwagę publikują materiały na YouTube, tak jak było to w przypadku Professor Akali, który opublikował pełny gameplay.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends