w

Yone nowym bohaterem League of Legends. Interakcje z Threshem oraz przeciek skina

Pojawiły się nowe przecieki i odniesienia do Yone – nadchodzącego do LoLa nowego bohatera.


O Yone jest głośno już od paru miesięcy (można powiedzieć, że wśród niektórych grup graczy nawet i lat). W przeszłości na Boopie pojawiło się kilka artykułów o tym, że tajemnicze zapowiedzi Riotu dotyczą brata Yasuo. Jak się okazuje – teorie okazały się prawdziwe i Yone naprawdę dołączy do League of Legends.

Wskazuje na to nie tylko jeden z przecieków, ale również interakcje najnowszej skórki Thresha.

Interakcje Thresha z Yone

Zgodnie z zapowiedziami Thresh otrzymał skina, na którym posiada ludzką twarz (zobacz: Nowe skórki Spirit Blossom do Yasuo, Vayne i Thresha z LoLa. Teemo z prestiżowym skinem). Jednak nie to przykuło największą uwagę graczy. Okazuje się, że najnowsza skórka Thresha z serii Spirit Blossom posiada odniesienia do brata Yasuo – Yone.

ZOBACZ – Lillia – Prezentacja i opis umiejętności nowej postaci w League of Legends

Pojawił się również przeciek, który zdradza wygląd bohatera – prawdopodobnie jest to jego skórka (pierwsza, która wychodzi razem z championem w momencie wydania). Tak jak w przypadku Yasuo, Vayne czy Thresha będzie to skórka z serii Spirit Blossom.

Przeciek wydaje się bardzo prawdopodobny, ponieważ pochodzi z tego samego źródła, co niedawny wyciek wyglądu Lilli (zobacz: Wyciekł wygląd Lilli z LoLa, który został praktycznie natychmiast usunięty), a jak wiadomo – ten okazał się prawdziwy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends